kinder
Pakiranje: 94 g
Cena na enoto: 28,94 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
94 g
2,05 €
2,69 €
28,62 €/kg
2,29 €
2,79 €
29,68 €/kg
42 g
1,49 €
1,53 €
36,43 €/kg
0,90 €
1,39 €
33,10 €/kg
0,89 €
35,48 €/kg
milka
45 g
0,99 €
22,00 €/kg
100 g
1,99 €
13,90 €/kg
mikado
225 g
2,99 €
3,99 €
17,73 €/kg
M&M
330 g
4,34 €
5,79 €
17,55 €/kg
spar
1,09 €
10,90 €/kg
ostalo
180 g
3,11 €
4,45 €
24,72 €/kg
s-budget
400 g
1,57 €
2,61 €
6,53 €/kg