kandit
Pakiranje: 180 g
Cena na enoto: 14,39 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
180 g
1,69 €
2,49 €
13,83 €/kg
1,49 €
ostalo
3,11 €
4,45 €
24,72 €/kg
spar premium
3,49 €
19,39 €/kg
corny
140 g
2,38 €
17,00 €/kg
active zone
40 g
0,47 €
0,59 €
14,75 €/kg
0,99 €
1,29 €
32,25 €/kg
smarties
34 g
1,33 €
39,12 €/kg
milka
100 g
1,99 €
1,39 €
13,90 €/kg
finesse
150 g
0,79 €
6,60 €/kg
roshen
1 kg
9,99 €
9,99 €/kg
spar natur pur
125 g
1,19 €
11,92 €/kg