lambertz
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 7,98 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
2,39 €
3,99 €
7,98 €/kg
TUŠ IZDELEK
3,89 €
7,78 €/kg
lucifer
40 g
1,67 €
2,79 €
69,75 €/kg
milka
156 g
2,09 €
13,40 €/kg
2,29 €
2,89 €
18,53 €/kg
2,19 €
2,85 €
18,27 €/kg
SLOVENSKE DOBROTE
405 g
4,49 €
11,09 €/kg
mercator-radi imamo domače
400 g
9,98 €/kg
fiorentini
100 g
2,99 €
29,90 €/kg
kitkat
301 g
3,35 €
4,79 €
15,91 €/kg
3,69 €
4,89 €
16,25 €/kg
4,99 €
16,58 €/kg