manner
Pakiranje: 115 g
Cena na enoto: 37,30 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
125 g
1,89 €
1,69 €
13,52 €/kg
300 g
3,99 €
13,30 €/kg
3,59 €
11,97 €/kg
4,39 €
14,63 €/kg
400 g
4,89 €
3,89 €
9,73 €/kg
4,99 €
12,48 €/kg
3,39 €
4,95 €
12,38 €/kg
200 g
2,05 €
10,25 €/kg
milka
46 g
0,71 €
1,19 €
25,87 €/kg