Digitalna Košarica

© 2026 Digitalna Košarica. Vse pravice pridržane.

Pogoji uporabePolitika zasebnosti
Digitalna Košarica
PopustiPriljubljeniPrimerjava
PopustiPriljubljeniPrimerjava

Isti izdelek, več cen

8424 izdelkov v več trgovinah

žitne blazinice, pillows nougat, lino, 700g
prihrani 8%
Spar
Lidl

lino

700 g

žitne blazinice, pillows nougat, lino, 700g

od4,59 €

najceneje v Lidl · 6,56 €/kg

na zalogi v 1 od 2 trgovin

negazirana brezalkoholna pijača, jagoda , mogu mogu, 320 ml
prihrani 5%
Spar
Tuš

ostalo

320 ml

negazirana brezalkoholna pijača, jagoda , mogu mogu, 320 ml

od1,09 €

najceneje v Spar · 3,41 €/L

belo vino malvazija, prestige, 0,75l
Spar
Tuš

vinakras

750 ml

belo vino malvazija, prestige, 0,75l

od10,49 €

najceneje v Tuš · 13,99 €/L

najcenejša ni na zalogi

hrustljavi kuhki, koruzni, ceremeal, 125g
Spar
Tuš

ceremeal

125 g

hrustljavi kuhki, koruzni, ceremeal, 125g

od1,89 €

najceneje v Spar · 15,12 €/kg

hrustljavi kuhki, pšenični, ceremeal, 125g
Spar
Tuš

ceremeal

125 g

hrustljavi kuhki, pšenični, ceremeal, 125g

od1,89 €

najceneje v Spar · 15,12 €/kg

makova potica, žito, 500g
prihrani 17%
Spar
Tuš

žito

500 g

makova potica, žito, 500g

od6,89 €

najceneje v Spar · 13,78 €/kg

na zalogi v 1 od 2 trgovin

orehova potica, žito, 500g
Spar
Tuš

žito

500 g

orehova potica, žito, 500g

od6,89 €

najceneje v Spar · 13,78 €/kg

trenutno ni na zalogi

beli kristalni sladkor, agragold, 1kg
Spar
Tuš

agragold

1 kg

beli kristalni sladkor, agragold, 1kg

od1,59 €

najceneje v Spar · 1,59 €/kg

sardine v oljčnem olju, eva, 100g
Spar
Tuš

eva

100 g

sardine v oljčnem olju, eva, 100g

od2,17 €

najceneje v Spar · 21,70 €/kg

najcenejša ni na zalogi

bio sadna kašica jabolko, banana in malina hippis, hipp, 100g
prihrani 3%
Spar
Tuš

hipp

100 g

bio sadna kašica jabolko, banana in malina hippis, hipp, 100g

od1,79 €

najceneje v Spar · 17,90 €/kg

ajdova kaša, mlinotest, 1kg
prihrani 40%
Spar
Lidl

mlinotest

1 kg

ajdova kaša, mlinotest, 1kg

od1,65 €

najceneje v Lidl · 1,65 €/kg

bio sadni pire s polnozrnatimi kosmiči, paw patrol, 100g
prihrani 4%
Spar
Tuš

pure&fun

100 g

bio sadni pire s polnozrnatimi kosmiči, paw patrol, 100g

od1,59 €

najceneje v Spar · 15,90 €/kg

juha z jurčki in šitake gobami, maggi, 52g
Spar
Tuš

maggi

52 g

juha z jurčki in šitake gobami, maggi, 52g

od1,19 €

najceneje v Tuš · 22,88 €/kg

najcenejša ni na zalogi

instant napitek magnesium, pomaranča, proteini.si, 15g
prihrani 29%
Spar
Tuš

proteini.si

15 g

instant napitek magnesium, pomaranča, proteini.si, 15g

od0,49 €

najceneje v Tuš · 32,67 €/kg

na zalogi v 1 od 2 trgovin

flomastri, duo, jolly, 12/1
prihrani 23%
Spar
Tuš

jolly

12 kosov

flomastri, duo, jolly, 12/1

od9,99 €

najceneje v Spar · 0,83 €/kos

na zalogi v 1 od 2 trgovin

modelirna, masa, das, rjava, 1/2kg
Spar
Tuš

fila

500 g

modelirna, masa, das, rjava, 1/2kg

od4,49 €

najceneje v Tuš · 8,98 €/kg

najcenejša ni na zalogi

otroška knjiga, imam zelene čeveljčke, mkz
prihrani 60%
Spar
Tuš

mk

1 kos

otroška knjiga, imam zelene čeveljčke, mkz

od7,99 €

najceneje v Spar · 7,99 €/kos

na zalogi v 1 od 2 trgovin

pobarvanka, barvalni blok-živalce, mkz, 1/1
prihrani 25%
Spar
Tuš

mk

1 kos

pobarvanka, barvalni blok-živalce, mkz, 1/1

od5,99 €

najceneje v Spar · 5,99 €/kos

na zalogi v 1 od 2 trgovin

otroška knjiga, obleci lutke balerina
prihrani 25%
Spar
Tuš

mk

1 kos

otroška knjiga, obleci lutke balerina

od7,49 €

najceneje v Spar · 7,49 €/kos

na zalogi v 1 od 2 trgovin

otroška knjiga, zgodbe za triletnike, mkz
prihrani 25%
Spar
Tuš

mk

1 kos

otroška knjiga, zgodbe za triletnike, mkz

od9,74 €

najceneje v Spar · 9,74 €/kos

na zalogi v 1 od 2 trgovin

otroška knjiga, zgodbe za dveletnike, mkz
prihrani 25%
Spar
Tuš

mk

1 kos

otroška knjiga, zgodbe za dveletnike, mkz

od9,74 €

najceneje v Spar · 9,74 €/kos

na zalogi v 1 od 2 trgovin

povodec za psa 5m, max 20kg, flexi fun, 1/1
prihrani 33%
Spar
Tuš

flexi

1 kos

povodec za psa 5m, max 20kg, flexi fun, 1/1

od11,99 €

najceneje v Spar · 11,99 €/kos

na zalogi v 1 od 2 trgovin

gel za prhanje, med in pistacija, fa, 250ml
prihrani 2%
Spar
Tuš

fa

250 ml

gel za prhanje, med in pistacija, fa, 250ml

od1,95 €

najceneje v Spar · 7,80 €/L

ravnalnik las, s1510, remington
Spar
Tuš

remington

1 kos

ravnalnik las, s1510, remington

od18,00 €

najceneje v Tuš · 18,00 €/kos

najcenejša ni na zalogi

mehčalec v perlicah, spring awakening, lenor, 495g
prihrani 24%
Spar
Tuš

lenor

495 g

mehčalec v perlicah, spring awakening, lenor, 495g

od14,39 €

najceneje v Tuš · 29,07 €/kg

odstranjevalec madežev white, oxi action, vanish, 1l
prihrani 10%
Spar
Tuš

vanish

1 L

odstranjevalec madežev white, oxi action, vanish, 1l

od7,55 €

najceneje v Tuš · 7,55 €/L

univerzalno čistilo, almond oil, ajax, 1 l
Spar
Tuš

ajax

1 L

univerzalno čistilo, almond oil, ajax, 1 l

od1,99 €

najceneje v Tuš · 1,99 €/L

najcenejša ni na zalogi

ponev 24 cm, simply clean, tefal, b5670453
prihrani 3%
Spar
Tuš

tefal

1 kos

ponev 24 cm, simply clean, tefal, b5670453

od17,99 €

najceneje v Spar · 17,99 €/kos

na zalogi v 1 od 2 trgovin

dišeče perlice za perilo
prihrani 24%
Spar
Tuš

495 g

dišeče perlice za perilo

od14,39 €

najceneje v Tuš · 29,07 €/kg

sončnično olje, zvijezda, 1 l
Spar
Mercator

zvijezda

1 L

sončnično olje, zvijezda, 1 l

od2,99 €

najceneje v Spar · 2,99 €/L

sveže polnomastno mleko, 3,5 % m.m., planika, 1 l
Spar
Mercator

planika

1 L

sveže polnomastno mleko, 3,5 % m.m., planika, 1 l

od1,79 €

najceneje v Spar · 1,79 €/L

negazirana naravna mineralna voda, radenska naturelle, 1 l
Spar
Mercator

radenska

1 L

negazirana naravna mineralna voda, radenska naturelle, 1 l

od0,89 €

najceneje v Spar · 0,89 €/L

sadna skuta jagoda-češnja-malina, fruchtzwerge, 300 g
Spar
Mercator

fruchtzwerge

300 g

sadna skuta jagoda-češnja-malina, fruchtzwerge, 300 g

od2,29 €

najceneje v Spar · 7,63 €/kg

najcenejša ni na zalogi

suhi dateljni brez koščic, seeberger, 200 g
prihrani 27%
Spar
Mercator

seeberger

200 g

suhi dateljni brez koščic, seeberger, 200 g

od2,29 €

najceneje v Spar · 11,45 €/kg

smetana za kuhanje, 20 % m.m., dukat, 500 g
Spar
Mercator

dukat-brzo & fino

500 g

smetana za kuhanje, 20 % m.m., dukat, 500 g

od3,29 €

najceneje v Spar · 6,58 €/kg

sveži ravioli s paradižnikom in mozzarello, rana, 250 g
Spar
Mercator

rana

250 g

sveži ravioli s paradižnikom in mozzarello, rana, 250 g

od3,99 €

najceneje v Spar · 15,96 €/kg

mlečni desert jogurtova smetana z višnjami, zelene doline, 150 g
Spar
Mercator

zelene doline

150 g

mlečni desert jogurtova smetana z višnjami, zelene doline, 150 g

od1,09 €

najceneje v Spar · 7,27 €/kg

sadni jogurt, vanilija in podložene višnje, 5,0 % m.m., zelene doline, 150 g
Spar
Mercator

zelene doline

150 g

sadni jogurt, vanilija in podložene višnje, 5,0 % m.m., zelene doline, 150 g

od1,09 €

najceneje v Spar · 7,27 €/kg

grški jogurt, 0 % m.m., fage total, 450 g
Spar
Mercator

fage total

450 g

grški jogurt, 0 % m.m., fage total, 450 g

od4,19 €

najceneje v Spar · 9,31 €/kg

sladka koruza, valfrutta, 3 x 160 g
Spar
Mercator

valfrutta

480 g

sladka koruza, valfrutta, 3 x 160 g

od2,99 €

najceneje v Spar · 6,23 €/kg

wc obešanka power aktiv lemon, bref, 50 g
prihrani 35%
Mercator
Tuš

bref

50 g

wc obešanka power aktiv lemon, bref, 50 g

od1,99 €

najceneje v Mercator · 39,80 €/kg

na zalogi v 1 od 2 trgovin

napolitanke s čokoladno kremo, kraš, 420 g
prihrani 20%
Spar
Tuš

kras

420 g

napolitanke s čokoladno kremo, kraš, 420 g

od2,63 €

najceneje v Spar · 6,26 €/kg

sadni čaj, passion, teekanne, 20 vrečk, 50 g
Mercator
Tuš

teekanne

50 g

sadni čaj, passion, teekanne, 20 vrečk, 50 g

od2,69 €

najceneje v Mercator · 53,80 €/kg

ustna voda freshburst, listerine, 500 ml
Spar
Mercator

listerine

500 ml

ustna voda freshburst, listerine, 500 ml

od7,19 €

najceneje v Spar · 14,38 €/L

gazirana voda z okusom limone, radenska, 0,5 l
prihrani 20%
Mercator
Tuš

radenska

500 ml

gazirana voda z okusom limone, radenska, 0,5 l

od0,95 €

najceneje v Tuš · 1,90 €/L

čokolada s celimi lešniki, milka, 250 g
prihrani 40%
Spar
Mercator

milka

250 g

čokolada s celimi lešniki, milka, 250 g

od3,29 €

najceneje v Spar · 13,16 €/kg

fermentiran sojin izdelek, ananas in pasijonka, brez dodanega sladkorja, alpro, 400 g
prihrani 4%
Mercator
Tuš

alpro

400 g

fermentiran sojin izdelek, ananas in pasijonka, brez dodanega sladkorja, alpro, 400 g

od2,59 €

najceneje v Mercator · 6,48 €/kg

na zalogi v 1 od 2 trgovin

ustna voda proti kariesu, elmex, 400 ml
prihrani 7%
Spar
Mercator

elmex

400 ml

ustna voda proti kariesu, elmex, 400 ml

od6,69 €

najceneje v Spar · 16,73 €/L

gazirana pijača, brez kofeina, coca cola, 0,5 l
prihrani 11%
Spar
Mercator

coca-cola

500 ml

gazirana pijača, brez kofeina, coca cola, 0,5 l

od1,15 €

najceneje v Spar · 2,30 €/L

žvečilni gumi, extreme, airwaves, 64 g
Spar
Mercator

airwaves

64 g

žvečilni gumi, extreme, airwaves, 64 g

od3,49 €

najceneje v Spar · 54,53 €/kg

žitne blazinice, pillows nougat, lino, 700g
prihrani 8%
Spar
Lidl
lino700 g

žitne blazinice, pillows nougat, lino, 700g

od4,59 €najceneje v Lidl · 6,56 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
od4,59 €najceneje v Lidl · 6,56 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Spar
Lidl
negazirana brezalkoholna pijača, jagoda , mogu mogu, 320 ml
prihrani 5%
Spar
Tuš
ostalo320 ml

negazirana brezalkoholna pijača, jagoda , mogu mogu, 320 ml

od1,09 €najceneje v Spar · 3,41 €/L
od1,09 €najceneje v Spar · 3,41 €/L
2 trgovini
Spar
Tuš
belo vino malvazija, prestige, 0,75l
Spar
Tuš
vinakras750 ml

belo vino malvazija, prestige, 0,75l

od10,49 €najceneje v Tuš · 13,99 €/Lnajcenejša ni na zalogi
od10,49 €najceneje v Tuš · 13,99 €/Lnajcenejša ni na zalogi
2 trgovini
Spar
Tuš
hrustljavi kuhki, koruzni, ceremeal, 125g
Spar
Tuš
ceremeal125 g

hrustljavi kuhki, koruzni, ceremeal, 125g

od1,89 €najceneje v Spar · 15,12 €/kg
od1,89 €najceneje v Spar · 15,12 €/kg
2 trgovini
Spar
Tuš
hrustljavi kuhki, pšenični, ceremeal, 125g
Spar
Tuš
ceremeal125 g

hrustljavi kuhki, pšenični, ceremeal, 125g

od1,89 €najceneje v Spar · 15,12 €/kg
od1,89 €najceneje v Spar · 15,12 €/kg
2 trgovini
Spar
Tuš
makova potica, žito, 500g
prihrani 17%
Spar
Tuš
žito500 g

makova potica, žito, 500g

od6,89 €najceneje v Spar · 13,78 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
od6,89 €najceneje v Spar · 13,78 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Spar
Tuš
orehova potica, žito, 500g
Spar
Tuš
žito500 g

orehova potica, žito, 500g

od6,89 €najceneje v Spar · 13,78 €/kgtrenutno ni na zalogi
od6,89 €najceneje v Spar · 13,78 €/kgtrenutno ni na zalogi
2 trgovini
Spar
Tuš
beli kristalni sladkor, agragold, 1kg
Spar
Tuš
agragold1 kg

beli kristalni sladkor, agragold, 1kg

od1,59 €najceneje v Spar · 1,59 €/kg
od1,59 €najceneje v Spar · 1,59 €/kg
2 trgovini
Spar
Tuš
sardine v oljčnem olju, eva, 100g
Spar
Tuš
eva100 g

sardine v oljčnem olju, eva, 100g

od2,17 €najceneje v Spar · 21,70 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od2,17 €najceneje v Spar · 21,70 €/kgnajcenejša ni na zalogi
2 trgovini
Spar
Tuš
bio sadna kašica jabolko, banana in malina hippis, hipp, 100g
prihrani 3%
Spar
Tuš
hipp100 g

bio sadna kašica jabolko, banana in malina hippis, hipp, 100g

od1,79 €najceneje v Spar · 17,90 €/kg
od1,79 €najceneje v Spar · 17,90 €/kg
2 trgovini
Spar
Tuš
1...163164165166167168169
ajdova kaša, mlinotest, 1kg
prihrani 40%
Spar
Lidl
mlinotest1 kg

ajdova kaša, mlinotest, 1kg

od1,65 €najceneje v Lidl · 1,65 €/kg
od1,65 €najceneje v Lidl · 1,65 €/kg
2 trgovini
Spar
Lidl
bio sadni pire s polnozrnatimi kosmiči, paw patrol, 100g
prihrani 4%
Spar
Tuš
pure&fun100 g

bio sadni pire s polnozrnatimi kosmiči, paw patrol, 100g

od1,59 €najceneje v Spar · 15,90 €/kg
od1,59 €najceneje v Spar · 15,90 €/kg
2 trgovini
Spar
Tuš
juha z jurčki in šitake gobami, maggi, 52g
Spar
Tuš
maggi52 g

juha z jurčki in šitake gobami, maggi, 52g

od1,19 €najceneje v Tuš · 22,88 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od1,19 €najceneje v Tuš · 22,88 €/kgnajcenejša ni na zalogi
2 trgovini
Spar
Tuš
instant napitek magnesium, pomaranča, proteini.si, 15g
prihrani 29%
Spar
Tuš
proteini.si15 g

instant napitek magnesium, pomaranča, proteini.si, 15g

od0,49 €najceneje v Tuš · 32,67 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
od0,49 €najceneje v Tuš · 32,67 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Spar
Tuš
flomastri, duo, jolly, 12/1
prihrani 23%
Spar
Tuš
jolly12 kosov

flomastri, duo, jolly, 12/1

od9,99 €najceneje v Spar · 0,83 €/kosna zalogi v 1 od 2 trgovin
od9,99 €najceneje v Spar · 0,83 €/kosna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Spar
Tuš
modelirna, masa, das, rjava, 1/2kg
Spar
Tuš
fila500 g

modelirna, masa, das, rjava, 1/2kg

od4,49 €najceneje v Tuš · 8,98 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od4,49 €najceneje v Tuš · 8,98 €/kgnajcenejša ni na zalogi
2 trgovini
Spar
Tuš
otroška knjiga, imam zelene čeveljčke, mkz
prihrani 60%
Spar
Tuš
mk1 kos

otroška knjiga, imam zelene čeveljčke, mkz

od7,99 €najceneje v Spar · 7,99 €/kosna zalogi v 1 od 2 trgovin
od7,99 €najceneje v Spar · 7,99 €/kosna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Spar
Tuš
pobarvanka, barvalni blok-živalce, mkz, 1/1
prihrani 25%
Spar
Tuš
mk1 kos

pobarvanka, barvalni blok-živalce, mkz, 1/1

od5,99 €najceneje v Spar · 5,99 €/kosna zalogi v 1 od 2 trgovin
od5,99 €najceneje v Spar · 5,99 €/kosna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Spar
Tuš
otroška knjiga, obleci lutke balerina
prihrani 25%
Spar
Tuš
mk1 kos

otroška knjiga, obleci lutke balerina

od7,49 €najceneje v Spar · 7,49 €/kosna zalogi v 1 od 2 trgovin
od7,49 €najceneje v Spar · 7,49 €/kosna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Spar
Tuš
otroška knjiga, zgodbe za triletnike, mkz
prihrani 25%
Spar
Tuš
mk1 kos

otroška knjiga, zgodbe za triletnike, mkz

od9,74 €najceneje v Spar · 9,74 €/kosna zalogi v 1 od 2 trgovin
od9,74 €najceneje v Spar · 9,74 €/kosna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Spar
Tuš
otroška knjiga, zgodbe za dveletnike, mkz
prihrani 25%
Spar
Tuš
mk1 kos

otroška knjiga, zgodbe za dveletnike, mkz

od9,74 €najceneje v Spar · 9,74 €/kosna zalogi v 1 od 2 trgovin
od9,74 €najceneje v Spar · 9,74 €/kosna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Spar
Tuš
povodec za psa 5m, max 20kg, flexi fun, 1/1
prihrani 33%
Spar
Tuš
flexi1 kos

povodec za psa 5m, max 20kg, flexi fun, 1/1

od11,99 €najceneje v Spar · 11,99 €/kosna zalogi v 1 od 2 trgovin
od11,99 €najceneje v Spar · 11,99 €/kosna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Spar
Tuš
gel za prhanje, med in pistacija, fa, 250ml
prihrani 2%
Spar
Tuš
fa250 ml

gel za prhanje, med in pistacija, fa, 250ml

od1,95 €najceneje v Spar · 7,80 €/L
od1,95 €najceneje v Spar · 7,80 €/L
2 trgovini
Spar
Tuš
ravnalnik las, s1510, remington
Spar
Tuš
remington1 kos

ravnalnik las, s1510, remington

od18,00 €najceneje v Tuš · 18,00 €/kosnajcenejša ni na zalogi
od18,00 €najceneje v Tuš · 18,00 €/kosnajcenejša ni na zalogi
2 trgovini
Spar
Tuš
mehčalec v perlicah, spring awakening, lenor, 495g
prihrani 24%
Spar
Tuš
lenor495 g

mehčalec v perlicah, spring awakening, lenor, 495g

od14,39 €najceneje v Tuš · 29,07 €/kg
od14,39 €najceneje v Tuš · 29,07 €/kg
2 trgovini
Spar
Tuš
odstranjevalec madežev white, oxi action, vanish, 1l
prihrani 10%
Spar
Tuš
vanish1 L

odstranjevalec madežev white, oxi action, vanish, 1l

od7,55 €najceneje v Tuš · 7,55 €/L
od7,55 €najceneje v Tuš · 7,55 €/L
2 trgovini
Spar
Tuš
univerzalno čistilo, almond oil, ajax, 1 l
Spar
Tuš
ajax1 L

univerzalno čistilo, almond oil, ajax, 1 l

od1,99 €najceneje v Tuš · 1,99 €/Lnajcenejša ni na zalogi
od1,99 €najceneje v Tuš · 1,99 €/Lnajcenejša ni na zalogi
2 trgovini
Spar
Tuš
ponev 24 cm, simply clean, tefal, b5670453
prihrani 3%
Spar
Tuš
tefal1 kos

ponev 24 cm, simply clean, tefal, b5670453

od17,99 €najceneje v Spar · 17,99 €/kosna zalogi v 1 od 2 trgovin
od17,99 €najceneje v Spar · 17,99 €/kosna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Spar
Tuš
dišeče perlice za perilo
prihrani 24%
Spar
Tuš
495 g

dišeče perlice za perilo

od14,39 €najceneje v Tuš · 29,07 €/kg
od14,39 €najceneje v Tuš · 29,07 €/kg
2 trgovini
Spar
Tuš
sončnično olje, zvijezda, 1 l
Spar
Mercator
zvijezda1 L

sončnično olje, zvijezda, 1 l

od2,99 €najceneje v Spar · 2,99 €/L
od2,99 €najceneje v Spar · 2,99 €/L
2 trgovini
Spar
Mercator
sveže polnomastno mleko, 3,5 % m.m., planika, 1 l
Spar
Mercator
planika1 L

sveže polnomastno mleko, 3,5 % m.m., planika, 1 l

od1,79 €najceneje v Spar · 1,79 €/L
od1,79 €najceneje v Spar · 1,79 €/L
2 trgovini
Spar
Mercator
negazirana naravna mineralna voda, radenska naturelle, 1 l
Spar
Mercator
radenska1 L

negazirana naravna mineralna voda, radenska naturelle, 1 l

od0,89 €najceneje v Spar · 0,89 €/L
od0,89 €najceneje v Spar · 0,89 €/L
2 trgovini
Spar
Mercator
sadna skuta jagoda-češnja-malina, fruchtzwerge, 300 g
Spar
Mercator
fruchtzwerge300 g

sadna skuta jagoda-češnja-malina, fruchtzwerge, 300 g

od2,29 €najceneje v Spar · 7,63 €/kgnajcenejša ni na zalogi
od2,29 €najceneje v Spar · 7,63 €/kgnajcenejša ni na zalogi
2 trgovini
Spar
Mercator
suhi dateljni brez koščic, seeberger, 200 g
prihrani 27%
Spar
Mercator
seeberger200 g

suhi dateljni brez koščic, seeberger, 200 g

od2,29 €najceneje v Spar · 11,45 €/kg
od2,29 €najceneje v Spar · 11,45 €/kg
2 trgovini
Spar
Mercator
smetana za kuhanje, 20 % m.m., dukat, 500 g
Spar
Mercator
dukat-brzo & fino500 g

smetana za kuhanje, 20 % m.m., dukat, 500 g

od3,29 €najceneje v Spar · 6,58 €/kg
od3,29 €najceneje v Spar · 6,58 €/kg
2 trgovini
Spar
Mercator
sveži ravioli s paradižnikom in mozzarello, rana, 250 g
Spar
Mercator
rana250 g

sveži ravioli s paradižnikom in mozzarello, rana, 250 g

od3,99 €najceneje v Spar · 15,96 €/kg
od3,99 €najceneje v Spar · 15,96 €/kg
2 trgovini
Spar
Mercator
mlečni desert jogurtova smetana z višnjami, zelene doline, 150 g
Spar
Mercator
zelene doline150 g

mlečni desert jogurtova smetana z višnjami, zelene doline, 150 g

od1,09 €najceneje v Spar · 7,27 €/kg
od1,09 €najceneje v Spar · 7,27 €/kg
2 trgovini
Spar
Mercator
sadni jogurt, vanilija in podložene višnje, 5,0 % m.m., zelene doline, 150 g
Spar
Mercator
zelene doline150 g

sadni jogurt, vanilija in podložene višnje, 5,0 % m.m., zelene doline, 150 g

od1,09 €najceneje v Spar · 7,27 €/kg
od1,09 €najceneje v Spar · 7,27 €/kg
2 trgovini
Spar
Mercator
grški jogurt, 0 % m.m., fage total, 450 g
Spar
Mercator
fage total450 g

grški jogurt, 0 % m.m., fage total, 450 g

od4,19 €najceneje v Spar · 9,31 €/kg
od4,19 €najceneje v Spar · 9,31 €/kg
2 trgovini
Spar
Mercator
sladka koruza, valfrutta, 3 x 160 g
Spar
Mercator
valfrutta480 g

sladka koruza, valfrutta, 3 x 160 g

od2,99 €najceneje v Spar · 6,23 €/kg
od2,99 €najceneje v Spar · 6,23 €/kg
2 trgovini
Spar
Mercator
wc obešanka power aktiv lemon, bref, 50 g
prihrani 35%
Mercator
Tuš
bref50 g

wc obešanka power aktiv lemon, bref, 50 g

od1,99 €najceneje v Mercator · 39,80 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
od1,99 €najceneje v Mercator · 39,80 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Mercator
Tuš
napolitanke s čokoladno kremo, kraš, 420 g
prihrani 20%
Spar
Tuš
kras420 g

napolitanke s čokoladno kremo, kraš, 420 g

od2,63 €najceneje v Spar · 6,26 €/kg
od2,63 €najceneje v Spar · 6,26 €/kg
2 trgovini
Spar
Tuš
sadni čaj, passion, teekanne, 20 vrečk, 50 g
Mercator
Tuš
teekanne50 g

sadni čaj, passion, teekanne, 20 vrečk, 50 g

od2,69 €najceneje v Mercator · 53,80 €/kg
od2,69 €najceneje v Mercator · 53,80 €/kg
2 trgovini
Mercator
Tuš
ustna voda freshburst, listerine, 500 ml
Spar
Mercator
listerine500 ml

ustna voda freshburst, listerine, 500 ml

od7,19 €najceneje v Spar · 14,38 €/L
od7,19 €najceneje v Spar · 14,38 €/L
2 trgovini
Spar
Mercator
gazirana voda z okusom limone, radenska, 0,5 l
prihrani 20%
Mercator
Tuš
radenska500 ml

gazirana voda z okusom limone, radenska, 0,5 l

od0,95 €najceneje v Tuš · 1,90 €/L
od0,95 €najceneje v Tuš · 1,90 €/L
2 trgovini
Mercator
Tuš
čokolada s celimi lešniki, milka, 250 g
prihrani 40%
Spar
Mercator
milka250 g

čokolada s celimi lešniki, milka, 250 g

od3,29 €najceneje v Spar · 13,16 €/kg
od3,29 €najceneje v Spar · 13,16 €/kg
2 trgovini
Spar
Mercator
fermentiran sojin izdelek, ananas in pasijonka, brez dodanega sladkorja, alpro, 400 g
prihrani 4%
Mercator
Tuš
alpro400 g

fermentiran sojin izdelek, ananas in pasijonka, brez dodanega sladkorja, alpro, 400 g

od2,59 €najceneje v Mercator · 6,48 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
od2,59 €najceneje v Mercator · 6,48 €/kgna zalogi v 1 od 2 trgovin
2 trgovini
Mercator
Tuš
ustna voda proti kariesu, elmex, 400 ml
prihrani 7%
Spar
Mercator
elmex400 ml

ustna voda proti kariesu, elmex, 400 ml

od6,69 €najceneje v Spar · 16,73 €/L
od6,69 €najceneje v Spar · 16,73 €/L
2 trgovini
Spar
Mercator
gazirana pijača, brez kofeina, coca cola, 0,5 l
prihrani 11%
Spar
Mercator
coca-cola500 ml

gazirana pijača, brez kofeina, coca cola, 0,5 l

od1,15 €najceneje v Spar · 2,30 €/L
od1,15 €najceneje v Spar · 2,30 €/L
2 trgovini
Spar
Mercator
žvečilni gumi, extreme, airwaves, 64 g
Spar
Mercator
airwaves64 g

žvečilni gumi, extreme, airwaves, 64 g

od3,49 €najceneje v Spar · 54,53 €/kg
od3,49 €najceneje v Spar · 54,53 €/kg
2 trgovini
Spar
Mercator