gazirana pijača, brez kofeina, coca cola, 0,5 l
Spar
Mercator

coca-cola

gazirana pijača, brez kofeina, coca cola, 0,5 l

Pakiranje: 500 ml

od1,15 €najceneje v Spar

2 trgovini · 1,15–1,29 € · prihranite do 0,14 €

Cena na enoto: od 2,30 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,25 €1,15 €-8%

2,30 €/L

coca-cola zero sugar, brez kofeina, 0,5l

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,29 €

2,58 €/L