gazirana pijača brez sladkorja, ora, 1,5 l
Spar
Mercator
Tuš

ora

gazirana pijača brez sladkorja, ora, 1,5 l

Pakiranje: 1,5 L

od1,24 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 1,24–1,69 € · prihranite do 0,45 €

Cena na enoto: od 0,83 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

1,69 €1,24 €-27%

0,83 €/L

Ora brez sladkorja, s sladili, 1,5l

Spar

Spar

Na zalogi

1,69 €

1,13 €/L

gazirana brezalkoholna pijača, brez sladkorjev, ora original, 1,5l

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,69 €

1,13 €/L