belo vino malvazija, prestige, 0,75l
Spar
Tuš

vinakras

belo vino malvazija, prestige, 0,75l

Pakiranje: 750 ml

od10,49 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 10,49–14,98 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 13,99 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

10,49 €

13,99 €/L

Vino Vinakras, Malvazija Prestige, alk.13,5 vol%, 0,75 l

Spar

Spar

Na zalogi

14,98 €

19,97 €/L