sadna skuta jagoda-češnja-malina, fruchtzwerge, 300 g
Spar
Mercator

fruchtzwerge

sadna skuta jagoda-češnja-malina, fruchtzwerge, 300 g

Pakiranje: 300 g

od2,29 €najceneje v Spar

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 7,63 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Ni na zalogi

2,29 €

7,63 €/kg

skuta jagoda, češnja in malina, fruchtzwerge, danone, 300g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,29 €

7,63 €/kg