mehčalec v perlicah, spring awakening, lenor, 495g
Spar
Tuš

lenor

mehčalec v perlicah, spring awakening, lenor, 495g

Pakiranje: 495 g

od14,39 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 14,39–18,99 € · prihranite do 4,60 €

Cena na enoto: od 29,07 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

14,39 €

29,07 €/kg

Lenor perlice, Spring Awakening, 41 pranj, 495 g

Spar

Spar

Na zalogi

18,99 €

38,36 €/kg