Digitalna Košarica

© 2026 Digitalna Košarica. Vse pravice pridržane.

Pogoji uporabePolitika zasebnosti
Digitalna Košarica
PopustiPriljubljeniPrimerjava
PopustiPriljubljeniPrimerjava

Najbolj priljubljeni

Izdelki, ki si jih obiskovalci najpogosteje ogledajo

20485 izdelkov

aromatiziran alkoholni kis za vlaganje, spar, 3l
Spar
spar3 L

aromatiziran alkoholni kis za vlaganje, spar, 3l

2,29 €
0,76 €/L
2,29 €
0,76 €/L
Spar
bio jušni rezanci z jajci, spar natur*pur, 400g
Spar
spar natur pur400 g

bio jušni rezanci z jajci, spar natur*pur, 400g

2,09 €
5,23 €/kg
2,09 €
5,23 €/kg
Spar
olive nostraline, s.a.tos, 314ml
+5%
Spar
s.a.tos314 ml

olive nostraline, s.a.tos, 314ml

4,69 €4,45 €
14,94 €/L
4,69 €4,45 €
14,94 €/L
Spar
grah, natureta, 415g
+6%
Spar
natureta415 g

grah, natureta, 415g

1,79 €1,69 €
4,31 €/kg
1,79 €1,69 €
4,31 €/kg
Spar
kulinarična glazura s sojo, ponti, 240 g
+20%
Spar
ponti240 g

kulinarična glazura s sojo, ponti, 240 g

4,19 €3,49 €
17,46 €/kg
4,19 €3,49 €
17,46 €/kg
Spar
moka mešanica za peciva in sladice mix c, brez glutena, schär, 1kg
Spar
schar1 kg

moka mešanica za peciva in sladice mix c, brez glutena, schär, 1kg

5,19 €5,18 €
5,19 €/kg
5,19 €5,18 €
5,19 €/kg
Spar
beli fižol valfrutta, 3x150g
+26%
Spar
valfrutta450 g

beli fižol valfrutta, 3x150g

2,69 €2,14 €
5,98 €/kg
2,69 €2,14 €
5,98 €/kg
Spar
artičoke s pecljem s.a.tos, 580ml
-6%
Spar
s.a.tos580 ml

artičoke s pecljem s.a.tos, 580ml

6,19 €6,58 €
10,67 €/L
6,19 €6,58 €
10,67 €/L
Spar
bio kokosovo olje, bio today, 400g
+9%
Spar
bio today400 g

bio kokosovo olje, bio today, 400g

9,59 €8,79 €
23,98 €/kg
9,59 €8,79 €
23,98 €/kg
Spar
začimbna mešanica pica, kotányi, 30g
+1%
Spar
kotanyi30 g

začimbna mešanica pica, kotányi, 30g

1,75 €1,74 €
58,33 €/kg
1,75 €1,74 €
58,33 €/kg
Spar
želirni sladkor 3:1, wiener zucker, 500g
-17%
Spar
wiener zucker500 g

želirni sladkor 3:1, wiener zucker, 500g

1,45 €1,74 €
2,90 €/kg
1,45 €1,74 €
2,90 €/kg
Spar
sušene jajčne testenine fidelini, mlinotest, 400g
+4%
Spar
mlinotest400 g

sušene jajčne testenine fidelini, mlinotest, 400g

2,49 €2,39 €
6,23 €/kg
2,49 €2,39 €
6,23 €/kg
Spar
instant polenta, zlato polje, 800g
Spar
zlato polje800 g

instant polenta, zlato polje, 800g

1,79 €
2,24 €/kg
1,79 €
2,24 €/kg
Spar
šampinjoni v slanici champi, 680g
-15%
Spar
champi680 g

šampinjoni v slanici champi, 680g

4,24 €4,99 €
6,24 €/kg
4,24 €4,99 €
6,24 €/kg
Spar
balzamični kis monari federzoni, 0,5l
+8%
Spar
monari500 ml

balzamični kis monari federzoni, 0,5l

3,99 €3,69 €
7,98 €/L
3,99 €3,69 €
7,98 €/L
Spar
začimbna mešanica svinjska pečenka, kotányi, 100g
Spar
kotanyi100 g

začimbna mešanica svinjska pečenka, kotányi, 100g

1,69 €
16,90 €/kg
1,69 €
16,90 €/kg
Spar
kamniška gorčica, natureta, 180g
-25%
Spar
natureta180 g

kamniška gorčica, natureta, 180g

1,49 €1,99 €
8,28 €/kg
1,49 €1,99 €
8,28 €/kg
Spar
omaka salsa medium spar, 315g
Spar
spar315 g

omaka salsa medium spar, 315g

1,24 €
3,94 €/kg
1,24 €
3,94 €/kg
Spar
delikatesni hren argo, 280g
Spar
argo280 g

delikatesni hren argo, 280g

2,59 €2,58 €
9,25 €/kg
2,59 €2,58 €
9,25 €/kg
Spar
rastlinsko olje, spar, 1l
+35%
Spar
spar1 L

rastlinsko olje, spar, 1l

2,69 €1,99 €
2,69 €/L
2,69 €1,99 €
2,69 €/L
Spar
bio curry sladki, sonnentor, 50g
+25%
Spar
sonnentor50 g

bio curry sladki, sonnentor, 50g

4,19 €3,35 €
83,80 €/kg
4,19 €3,35 €
83,80 €/kg
Spar
bio sadna kašica jabolka, marabele in breskve hippis, hipp, 100g
+34%
Spar
hipp100 g

bio sadna kašica jabolka, marabele in breskve hippis, hipp, 100g

1,79 €1,34 €
17,90 €/kg
1,79 €1,34 €
17,90 €/kg
Spar
tunina autumn insalatissime, rio mare, 160g
+35%
Spar
rio mare160 g

tunina autumn insalatissime, rio mare, 160g

2,95 €2,19 €
18,44 €/kg
2,95 €2,19 €
18,44 €/kg
Spar
sveži kvas, dr.oetker, 42g
-15%
Spar
dr. oetker42 g

sveži kvas, dr.oetker, 42g

0,33 €0,39 €
7,86 €/kg
0,33 €0,39 €
7,86 €/kg
Spar
sveže jajčne testenine ravioli s 4 siri, rana, 250g
-1%
Spar
rana250 g

sveže jajčne testenine ravioli s 4 siri, rana, 250g

3,95 €3,98 €
15,80 €/kg
3,95 €3,98 €
15,80 €/kg
Spar
čičerika v slanici, spar, 380g
Spar
spar380 g

čičerika v slanici, spar, 380g

0,69 €
1,82 €/kg
0,69 €
1,82 €/kg
Spar
grah natureta, 200g
+12%
Spar
natureta200 g

grah natureta, 200g

1,29 €1,15 €
6,45 €/kg
1,29 €1,15 €
6,45 €/kg
Spar
mešanica polnjena paprika in sarma fant, podravka, 60g
+33%
Spar
fant60 g

mešanica polnjena paprika in sarma fant, podravka, 60g

1,98 €1,49 €
33,00 €/kg
1,98 €1,49 €
33,00 €/kg
Spar
jajčne testenine polžki, zlato polje, 500g
+35%
Spar
zlato polje500 g

jajčne testenine polžki, zlato polje, 500g

1,87 €1,39 €
3,74 €/kg
1,87 €1,39 €
3,74 €/kg
Spar
puding borovnica, royal, 50g
+11%
Spar
royal´s40 g

puding borovnica, royal, 50g

0,69 €0,62 €
17,25 €/kg
0,69 €0,62 €
17,25 €/kg
Spar
paradižnikovi pelati, mutti, 800g
+43%
Spar
mutti800 g

paradižnikovi pelati, mutti, 800g

3,19 €2,23 €
3,99 €/kg
3,19 €2,23 €
3,99 €/kg
Spar
šampinjoni v slanici  champi, 290g
-16%
Spar
champi290 g

šampinjoni v slanici champi, 290g

2,59 €3,09 €
8,93 €/kg
2,59 €3,09 €
8,93 €/kg
Spar
testenine svedri št.98 fusilli, barilla, 1kg
+25%
Spar
barilla1 kg

testenine svedri št.98 fusilli, barilla, 1kg

2,74 €2,19 €
2,74 €/kg
2,74 €2,19 €
2,74 €/kg
Spar
paradižnikovi pelati, mutti, 400g
+43%
Spar
mutti400 g

paradižnikovi pelati, mutti, 400g

1,99 €1,39 €
4,98 €/kg
1,99 €1,39 €
4,98 €/kg
Spar
dolgozrnati riž, zlato polje, 800g
+25%
Spar
zlato polje800 g

dolgozrnati riž, zlato polje, 800g

3,48 €2,78 €
4,35 €/kg
3,48 €2,78 €
4,35 €/kg
Spar
česen zrnasti, kotányi, 28g
-15%
Spar
kotanyi28 g

česen zrnasti, kotányi, 28g

1,26 €1,49 €
45,00 €/kg
1,26 €1,49 €
45,00 €/kg
Spar
začimbna mešanica medenjaki, kotányi, 27g
+2%
Spar
kotanyi27 g

začimbna mešanica medenjaki, kotányi, 27g

0,99 €0,97 €
36,67 €/kg
0,99 €0,97 €
36,67 €/kg
Spar
začimbna mešanica curry, kotányi, 50g
+1%
Spar
kotanyi50 g

začimbna mešanica curry, kotányi, 50g

1,75 €1,74 €
35,00 €/kg
1,75 €1,74 €
35,00 €/kg
Spar
kremfix dr. oetker, 10g
+2%
Spar
dr. oetker10 g

kremfix dr. oetker, 10g

0,44 €0,43 €
44,00 €/kg
0,44 €0,43 €
44,00 €/kg
Spar
jedilni škrob gustin original, dr. oetker, 200g
+6%
Spar
dr. oetker200 g

jedilni škrob gustin original, dr. oetker, 200g

1,88 €1,78 €
9,40 €/kg
1,88 €1,78 €
9,40 €/kg
Spar
švicarska juha, podravka, 54g
+33%
Spar
podravka54 g

švicarska juha, podravka, 54g

1,49 €1,12 €
27,59 €/kg
1,49 €1,12 €
27,59 €/kg
Spar
sladka koruza, kuhana v sopari, valfrutta, 3x160g
Spar
valfrutta480 g

sladka koruza, kuhana v sopari, valfrutta, 3x160g

2,99 €2,98 €
6,23 €/kg
2,99 €2,98 €
6,23 €/kg
Spar
limonin sladkor, regina, 10g
+17%
Spar
regina10 g

limonin sladkor, regina, 10g

0,28 €0,24 €
28,00 €/kg
0,28 €0,24 €
28,00 €/kg
Spar
tunina v oljčnem olju, rio mare, 7x80g
+41%
Spar
rio mare560 g

tunina v oljčnem olju, rio mare, 7x80g

12,69 €8,99 €
22,66 €/kg
12,69 €8,99 €
22,66 €/kg
Spar
omaka pesto s papriko in sirom ricotta, barilla, 400g
Spar
barilla400 g

omaka pesto s papriko in sirom ricotta, barilla, 400g

3,99 €3,98 €
9,98 €/kg
3,99 €3,98 €
9,98 €/kg
Spar
omaka salsa pekoča spar, 315g
Spar
spar315 g

omaka salsa pekoča spar, 315g

1,24 €
3,94 €/kg
1,24 €
3,94 €/kg
Spar
tunina v omaki z grahom rio mare, 2x160g
+36%
Spar
rio mare320 g

tunina v omaki z grahom rio mare, 2x160g

6,79 €4,99 €
21,22 €/kg
6,79 €4,99 €
21,22 €/kg
Spar
testenine s špinačo gnezda, barilla, 500g
+46%
Spar
barilla500 g

testenine s špinačo gnezda, barilla, 500g

3,05 €2,09 €
6,10 €/kg
3,05 €2,09 €
6,10 €/kg
Spar
pekoči ketchup spar, 900g
-1%
Spar
spar900 g

pekoči ketchup spar, 900g

1,92 €1,94 €
2,13 €/kg
1,92 €1,94 €
2,13 €/kg
Spar
paprika polnjena s sirom, blaga, käsemacher, 250g
+7%
Spar
kaesemacher250 g

paprika polnjena s sirom, blaga, käsemacher, 250g

5,19 €4,85 €
20,76 €/kg
5,19 €4,85 €
20,76 €/kg
Spar
aromatiziran alkoholni kis za vlaganje, spar, 3l
Spar

spar

3 L

aromatiziran alkoholni kis za vlaganje, spar, 3l

2,29 €

0,76 €/L

bio jušni rezanci z jajci, spar natur*pur, 400g
Spar

spar natur pur

400 g

bio jušni rezanci z jajci, spar natur*pur, 400g

2,09 €

5,23 €/kg

olive nostraline, s.a.tos, 314ml
+5%
Spar

s.a.tos

314 ml

olive nostraline, s.a.tos, 314ml

4,45 €

4,69 €

14,94 €/L

grah, natureta, 415g
+6%
Spar

natureta

415 g

grah, natureta, 415g

1,69 €

1,79 €

4,31 €/kg

kulinarična glazura s sojo, ponti, 240 g
+20%
Spar

ponti

240 g

kulinarična glazura s sojo, ponti, 240 g

3,49 €

4,19 €

17,46 €/kg

moka mešanica za peciva in sladice mix c, brez glutena, schär, 1kg
Spar

schar

1 kg

moka mešanica za peciva in sladice mix c, brez glutena, schär, 1kg

5,18 €

5,19 €

5,19 €/kg

beli fižol valfrutta, 3x150g
+26%
Spar

valfrutta

450 g

beli fižol valfrutta, 3x150g

2,14 €

2,69 €

5,98 €/kg

artičoke s pecljem s.a.tos, 580ml
-6%
Spar

s.a.tos

580 ml

artičoke s pecljem s.a.tos, 580ml

6,58 €

6,19 €

10,67 €/L

bio kokosovo olje, bio today, 400g
+9%
Spar

bio today

400 g

bio kokosovo olje, bio today, 400g

8,79 €

9,59 €

23,98 €/kg

začimbna mešanica pica, kotányi, 30g
+1%
Spar

kotanyi

30 g

začimbna mešanica pica, kotányi, 30g

1,74 €

1,75 €

58,33 €/kg

1...393394395396397398399...410
želirni sladkor 3:1, wiener zucker, 500g
-17%
Spar

wiener zucker

500 g

želirni sladkor 3:1, wiener zucker, 500g

1,74 €

1,45 €

2,90 €/kg

sušene jajčne testenine fidelini, mlinotest, 400g
+4%
Spar

mlinotest

400 g

sušene jajčne testenine fidelini, mlinotest, 400g

2,39 €

2,49 €

6,23 €/kg

instant polenta, zlato polje, 800g
Spar

zlato polje

800 g

instant polenta, zlato polje, 800g

1,79 €

2,24 €/kg

šampinjoni v slanici champi, 680g
-15%
Spar

champi

680 g

šampinjoni v slanici champi, 680g

4,99 €

4,24 €

6,24 €/kg

balzamični kis monari federzoni, 0,5l
+8%
Spar

monari

500 ml

balzamični kis monari federzoni, 0,5l

3,69 €

3,99 €

7,98 €/L

začimbna mešanica svinjska pečenka, kotányi, 100g
Spar

kotanyi

100 g

začimbna mešanica svinjska pečenka, kotányi, 100g

1,69 €

16,90 €/kg

kamniška gorčica, natureta, 180g
-25%
Spar

natureta

180 g

kamniška gorčica, natureta, 180g

1,99 €

1,49 €

8,28 €/kg

omaka salsa medium spar, 315g
Spar

spar

315 g

omaka salsa medium spar, 315g

1,24 €

3,94 €/kg

delikatesni hren argo, 280g
Spar

argo

280 g

delikatesni hren argo, 280g

2,58 €

2,59 €

9,25 €/kg

rastlinsko olje, spar, 1l
+35%
Spar

spar

1 L

rastlinsko olje, spar, 1l

1,99 €

2,69 €

2,69 €/L

bio curry sladki, sonnentor, 50g
+25%
Spar

sonnentor

50 g

bio curry sladki, sonnentor, 50g

3,35 €

4,19 €

83,80 €/kg

bio sadna kašica jabolka, marabele in breskve hippis, hipp, 100g
+34%
Spar

hipp

100 g

bio sadna kašica jabolka, marabele in breskve hippis, hipp, 100g

1,34 €

1,79 €

17,90 €/kg

tunina autumn insalatissime, rio mare, 160g
+35%
Spar

rio mare

160 g

tunina autumn insalatissime, rio mare, 160g

2,19 €

2,95 €

18,44 €/kg

sveži kvas, dr.oetker, 42g
-15%
Spar

dr. oetker

42 g

sveži kvas, dr.oetker, 42g

0,39 €

0,33 €

7,86 €/kg

sveže jajčne testenine ravioli s 4 siri, rana, 250g
-1%
Spar

rana

250 g

sveže jajčne testenine ravioli s 4 siri, rana, 250g

3,98 €

3,95 €

15,80 €/kg

čičerika v slanici, spar, 380g
Spar

spar

380 g

čičerika v slanici, spar, 380g

0,69 €

1,82 €/kg

grah natureta, 200g
+12%
Spar

natureta

200 g

grah natureta, 200g

1,15 €

1,29 €

6,45 €/kg

mešanica polnjena paprika in sarma fant, podravka, 60g
+33%
Spar

fant

60 g

mešanica polnjena paprika in sarma fant, podravka, 60g

1,49 €

1,98 €

33,00 €/kg

jajčne testenine polžki, zlato polje, 500g
+35%
Spar

zlato polje

500 g

jajčne testenine polžki, zlato polje, 500g

1,39 €

1,87 €

3,74 €/kg

puding borovnica, royal, 50g
+11%
Spar

royal´s

40 g

puding borovnica, royal, 50g

0,62 €

0,69 €

17,25 €/kg

paradižnikovi pelati, mutti, 800g
+43%
Spar

mutti

800 g

paradižnikovi pelati, mutti, 800g

2,23 €

3,19 €

3,99 €/kg

šampinjoni v slanici  champi, 290g
-16%
Spar

champi

290 g

šampinjoni v slanici champi, 290g

3,09 €

2,59 €

8,93 €/kg

testenine svedri št.98 fusilli, barilla, 1kg
+25%
Spar

barilla

1 kg

testenine svedri št.98 fusilli, barilla, 1kg

2,19 €

2,74 €

2,74 €/kg

paradižnikovi pelati, mutti, 400g
+43%
Spar

mutti

400 g

paradižnikovi pelati, mutti, 400g

1,39 €

1,99 €

4,98 €/kg

dolgozrnati riž, zlato polje, 800g
+25%
Spar

zlato polje

800 g

dolgozrnati riž, zlato polje, 800g

2,78 €

3,48 €

4,35 €/kg

česen zrnasti, kotányi, 28g
-15%
Spar

kotanyi

28 g

česen zrnasti, kotányi, 28g

1,49 €

1,26 €

45,00 €/kg

začimbna mešanica medenjaki, kotányi, 27g
+2%
Spar

kotanyi

27 g

začimbna mešanica medenjaki, kotányi, 27g

0,97 €

0,99 €

36,67 €/kg

začimbna mešanica curry, kotányi, 50g
+1%
Spar

kotanyi

50 g

začimbna mešanica curry, kotányi, 50g

1,74 €

1,75 €

35,00 €/kg

kremfix dr. oetker, 10g
+2%
Spar

dr. oetker

10 g

kremfix dr. oetker, 10g

0,43 €

0,44 €

44,00 €/kg

jedilni škrob gustin original, dr. oetker, 200g
+6%
Spar

dr. oetker

200 g

jedilni škrob gustin original, dr. oetker, 200g

1,78 €

1,88 €

9,40 €/kg

švicarska juha, podravka, 54g
+33%
Spar

podravka

54 g

švicarska juha, podravka, 54g

1,12 €

1,49 €

27,59 €/kg

sladka koruza, kuhana v sopari, valfrutta, 3x160g
Spar

valfrutta

480 g

sladka koruza, kuhana v sopari, valfrutta, 3x160g

2,98 €

2,99 €

6,23 €/kg

limonin sladkor, regina, 10g
+17%
Spar

regina

10 g

limonin sladkor, regina, 10g

0,24 €

0,28 €

28,00 €/kg

tunina v oljčnem olju, rio mare, 7x80g
+41%
Spar

rio mare

560 g

tunina v oljčnem olju, rio mare, 7x80g

8,99 €

12,69 €

22,66 €/kg

omaka pesto s papriko in sirom ricotta, barilla, 400g
Spar

barilla

400 g

omaka pesto s papriko in sirom ricotta, barilla, 400g

3,98 €

3,99 €

9,98 €/kg

omaka salsa pekoča spar, 315g
Spar

spar

315 g

omaka salsa pekoča spar, 315g

1,24 €

3,94 €/kg

tunina v omaki z grahom rio mare, 2x160g
+36%
Spar

rio mare

320 g

tunina v omaki z grahom rio mare, 2x160g

4,99 €

6,79 €

21,22 €/kg

testenine s špinačo gnezda, barilla, 500g
+46%
Spar

barilla

500 g

testenine s špinačo gnezda, barilla, 500g

2,09 €

3,05 €

6,10 €/kg

pekoči ketchup spar, 900g
-1%
Spar

spar

900 g

pekoči ketchup spar, 900g

1,94 €

1,92 €

2,13 €/kg

paprika polnjena s sirom, blaga, käsemacher, 250g
+7%
Spar

kaesemacher

250 g

paprika polnjena s sirom, blaga, käsemacher, 250g

4,85 €

5,19 €

20,76 €/kg