rio mare
Pakiranje: 160 g
Cena na enoto: 18,44 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
115 g
3,09 €
26,87 €/kg
njami
160 g
2,99 €
18,69 €/kg
eva
2,25 €
3,49 €
21,81 €/kg
spar
280 g
2,18 €
2,23 €
7,96 €/kg
s-budget
195 g
1,62 €
1,36 €
6,97 €/kg
TUŠ IZDELEK
3,19 €
100 g
5,49 €
54,90 €/kg
ocean
420 g
4,59 €
5,79 €
13,79 €/kg
schar
250 g
1,79 €
1,89 €
7,56 €/kg
kotanyi
40 g
1,75 €
2,19 €
54,75 €/kg
2,09 €
52,25 €/kg
2,08 €