njami
Pakiranje: 160 g
Cena na enoto: 18,69 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
TUŠ IZDELEK
160 g
1,79 €
11,19 €/kg
50 g
0,44 €
8,80 €/kg
delamaris
125 g
2,59 €
2,69 €
21,52 €/kg
poli
0,99 €
19,80 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
nescafe
112 g
5,98 €
5,99 €
53,48 €/kg
eva
80 g
4,79 €
74,88 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
15,73 €/kg
4,99 €
12,48 €/kg
4,72 €
200 g
2,79 €
13,95 €/kg