poli
Pakiranje: 50 g
Cena na enoto: 19,80 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
95 g
0,97 €
1,29 €
13,58 €/kg
0,96 €
kekec
50 g
0,59 €
1,19 €
23,80 €/kg
0,99 €
delamaris
0,89 €
poli pate
argeta
45 g
0,74 €
22,00 €/kg
1,09 €
24,22 €/kg
gavrilović
150 g
2,29 €
15,27 €/kg