fant
Pakiranje: 60 g
Cena na enoto: 33,00 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
40 g
1,95 €
48,75 €/kg
45 g
43,33 €/kg
TUŠ IZDELEK
60 g
0,93 €
15,50 €/kg
0,77 €
12,83 €/kg
100 g
1,55 €
500 g
2,49 €
4,98 €/kg
1 kg
4,09 €
4,09 €/kg
250 g
0,89 €
3,56 €/kg
s-budget
25 g
1,16 €
46,40 €/kg
dolcela
350 g
4,99 €
14,26 €/kg
50 g
1,35 €
27,00 €/kg
30,00 €/kg