fant
Pakiranje: 45 g
Cena na enoto: 43,33 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
kotanyi
45 g
2,09 €
46,44 €/kg
2,08 €
1,75 €
2,19 €
48,67 €/kg
mercator
165 g
1,09 €
6,61 €/kg
la fiesta
300 g
3,54 €
4,19 €
13,97 €/kg
2,93 €
natureta
2,63 €
3,29 €
10,97 €/kg
thomy
160 g
13,69 €/kg
spar natur pur
350 g
2,49 €
7,11 €/kg
bakina tajna
2,37 €
2,99 €
9,97 €/kg