natureta
Pakiranje: 300 g
Cena na enoto: 10,97 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
2,12 kg
7,34 €
3,46 €/kg
6,79 €
3,20 €/kg
300 g
1,93 €
1,92 €
6,40 €/kg
graci
3,29 €
10,97 €/kg
baškovč
4,19 €
13,97 €/kg
FRANZ JOSEF
1,75 €
5,83 €/kg
TUŠ IZDELEK
165 g
1,79 €
10,85 €/kg
fant
40 g
1,95 €
48,75 €/kg
gea
420 g
3,99 €
9,50 €/kg
2,19 €
5,21 €/kg