rana
Pakiranje: 250 g
Cena na enoto: 15,80 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
TUŠ IZDELEK
250 g
1,99 €
2,49 €
9,96 €/kg
žito
0,64 €
0,73 €
2,92 €/kg
0,84 €
0,75 €
3,00 €/kg
VITALA
1,84 €
1,47 €
5,88 €/kg
milbona
5,89 €
23,56 €/kg
nostja
0,59 €
2,36 €/kg
PEK.PEČJAK
500 g
3,49 €
2,62 €
5,24 €/kg
italiamo
0,99 €
1,98 €/kg
6,98 €/kg
1 kg
3,49 €/kg
good choice
330 g
1,79 €
5,42 €/kg
340 g
5,26 €/kg