TUŠ IZDELEK
Pakiranje: 250 g
Cena na enoto: 9,96 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
140 g
1,39 €
1,55 €
11,07 €/kg
500 g
2,59 €
2,89 €
5,78 €/kg
180 g
0,55 €
3,06 €/kg
2,99 €
5,98 €/kg
150 g
2,19 €
2,39 €
15,93 €/kg
spar
250 g
2,45 €
3,29 €
13,16 €/kg
bio zone
0,94 €
0,99 €
3,96 €/kg
planika
4,69 €
18,76 €/kg
3,99 €
pomurske mlekarne
4,28 €
4,29 €
17,16 €/kg
2,92 €
4,49 €
17,96 €/kg