TUŠ IZDELEK
Pakiranje: 150 g
Cena na enoto: 15,93 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
2,99 €
5,98 €/kg
140 g
1,39 €
1,55 €
11,07 €/kg
2,59 €
2,89 €
5,78 €/kg
180 g
0,55 €
3,06 €/kg
tolminc
150 g
4,36 €
4,59 €
30,60 €/kg
ostalo
2,94 €
3,49 €
23,27 €/kg
zelene doline
1,69 €
2,14 €
14,27 €/kg
spar free from
1,99 €
2,49 €
16,60 €/kg
loška mlekarna
13,27 €/kg
0,83 €
1,19 €
7,93 €/kg
0,95 €