Pakiranje: 1 kg
Cena na enoto: 3,49 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
VSAKDAN
1 kg
1,79 €
1,79 €/kg
despar
500 g
0,83 €
1,66 €/kg
PEK.PEČJAK
3,29 €
2,47 €
4,94 €/kg
barilla
2,75 €
5,50 €/kg
mlinotest
1,15 €
1,47 €
1,47 €/kg
mercator
1,69 €
1,34 €
1,34 €/kg
knorr
75 g
1,49 €
0,99 €
13,20 €/kg
0,74 €
9,87 €/kg
s-budget
1,22 €
1,19 €
1,19 €/kg
minute
1,39 €
1,39 €/kg
zlato polje
400 g
1,99 €
4,98 €/kg
1,09 €
4,23 €/kg