knorr
Pakiranje: 75 g
Cena na enoto: 9,87 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
1 kg
3,49 €
3,49 €/kg
PEK.PEČJAK
500 g
3,29 €
2,47 €
4,94 €/kg
TUŠ IZDELEK
400 g
0,71 €
0,83 €
2,08 €/kg
VSAKDAN
1,61 €
1,65 €
1,65 €/kg
1,79 €
1,79 €/kg
italiamo
0,99 €
1,98 €/kg
6,98 €/kg
marodi
1,45 €
3,63 €/kg
200 g
0,93 €
1,08 €
5,40 €/kg
zlato polje
1,03 €
2,06 €/kg
1,75 €
3,50 €/kg
450 g
1,55 €
3,44 €/kg