good choice
Pakiranje: 330 g
Cena na enoto: 5,42 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
340 g
1,79 €
5,26 €/kg
TUŠ IZDELEK
330 g
2,59 €
7,85 €/kg
NALDONI
140 g
3,95 €
28,21 €/kg
žito
1 kg
2,29 €
2,29 €/kg
1,49 €
2,49 €
2,49 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
15,73 €/kg
4,99 €
12,48 €/kg
4,72 €
2,02 €
2,79 €
200 g
13,95 €/kg