ponti
Pakiranje: 240 g
Cena na enoto: 17,46 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
250 g
4,29 €
17,16 €/kg
3,21 €
290 g
1,49 €
2,99 €
10,31 €/kg
300 g
4,79 €
15,97 €/kg
3,99 €
spar
240 g
2,19 €
2,79 €
11,63 €/kg
TUŠ IZDELEK
3,19 €
eva
100 g
5,49 €
54,90 €/kg
schar
1,79 €
1,89 €
7,56 €/kg
kotanyi
40 g
1,75 €
54,75 €/kg
2,08 €
2,09 €
52,25 €/kg