s-budget
Pakiranje: 200 g
Cena na enoto: 23,90 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
4,99 €
4,35 €
8,70 €/kg
350 g
7,99 €
22,83 €/kg
150 g
2,81 €
3,74 €
24,93 €/kg
1 kg
8,99 €
8,99 €/kg
vici
200 g
9,58 €
9,59 €
47,95 €/kg
perutnina ptuj
2,09 €
2,79 €
13,95 €/kg
1,95 €
9,75 €/kg
spar
4,49 €
5,99 €
29,95 €/kg
ave
1,79 €
1,43 €
7,15 €/kg
1,25 €
6,25 €/kg
norlax
100 g
6,99 €
69,90 €/kg