vici
Pakiranje: 200 g
Cena na enoto: 47,95 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
perutnina ptuj
200 g
2,09 €
2,79 €
13,95 €/kg
1,95 €
9,75 €/kg
pivka
1,99 €
2,49 €
12,45 €/kg
9,95 €/kg
1,74 €
TUŠ IZDELEK
1,29 €
6,45 €/kg
s-budget
2,19 €
10,95 €/kg
1,17 €
5,85 €/kg
pikok
1,19 €
0,85 €
4,25 €/kg
mesnine bohinja
330 g
18,99 €
57,55 €/kg
mesnica mercator
500 g
5,99 €
8,99 €
17,98 €/kg