pikok
Pakiranje: 200 g
Cena na enoto: 4,25 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
perutnina ptuj
200 g
2,09 €
2,79 €
13,95 €/kg
1,95 €
9,75 €/kg
mercator
1,39 €
6,95 €/kg
2,49 €
1,99 €
9,95 €/kg
MARKO ŽERAK
3,39 €
16,95 €/kg
1,29 €
1,89 €
9,45 €/kg
1,59 €
naše nam paše
500 g
2,19 €
2,15 €
4,30 €/kg
hermine wech
1 kg
10,99 €
11,79 €
11,79 €/kg
pivka
400 g
3,59 €
4,79 €
11,98 €/kg