s-budget
Pakiranje: 150 g
Cena na enoto: 24,93 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
spar
150 g
2,04 €
2,72 €
18,13 €/kg
350 g
7,99 €
22,83 €/kg
poli
2,29 €
1,72 €
11,47 €/kg
1,71 €
15,27 €/kg
1 kg
7,99 €/kg
800 g
2,65 €
1,67 €
2,09 €/kg
mercator
2,99 €
2,39 €
15,93 €/kg
130 g
2,69 €
3,39 €
26,08 €/kg
perutnina ptuj
1,79 €
1,00 €
0,95 €
6,33 €/kg