Pakiranje: 150 g
Cena na enoto: 6,33 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
spar
150 g
2,04 €
2,72 €
18,13 €/kg
vici
6,49 €
43,27 €/kg
ostalo
1,59 €
1,89 €
12,60 €/kg
1,99 €
2,19 €
14,60 €/kg
1,98 €
13,27 €/kg
perutnina ptuj
2,29 €
1,72 €
11,47 €/kg
1,71 €
15,27 €/kg
1,79 €
s-budget
2,81 €
3,74 €
24,93 €/kg
2,39 €
15,93 €/kg
kras
500 g
8,47 €
11,29 €
22,58 €/kg
400 g
1,94 €
4,85 €/kg