moto
Pakiranje: 192 g
Cena na enoto: 11,41 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
dulcetti
400 g
1,99 €
4,98 €/kg
plazma
55 g
0,99 €
1,09 €
19,82 €/kg
pekarna adamič
450 g
7,49 €
16,64 €/kg
generika
1 kg
2,39 €
2,39 €/kg
bevita
270 g
1,89 €
7,00 €/kg
350 g
1,49 €
5,40 €/kg
koestlin
225 g
2,19 €
4,84 €/kg
leibniz
50 g
0,38 €
0,75 €
15,00 €/kg
200 g
10,95 €/kg
balconi
280 g
1,64 €
3,29 €
11,75 €/kg