balconi
Pakiranje: 280 g
Cena na enoto: 11,75 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
280 g
1,64 €
5,86 €/kg
222 g
3,29 €
14,82 €/kg
Blago Bisernog Ostrva
400 g
1,91 €
4,78 €/kg
7 day's
240 g
1,99 €
3,99 €
16,63 €/kg
2,39 €
185 g
1,49 €
2,99 €
16,16 €/kg
lindt
150 g
4,95 €
5,99 €
39,93 €/kg
4,69 €
5,98 €
39,87 €/kg
sorini
70 g
1,34 €
2,69 €
38,43 €/kg
200 g
11,49 €
12,59 €
62,95 €/kg