bevita
Pakiranje: 270 g
Cena na enoto: 7,00 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
finesse
270 g
1,59 €
1,99 €
7,37 €/kg
milka
4,39 €
5,49 €
20,33 €/kg
4,99 €
dulcetti
400 g
4,98 €/kg
plazma
55 g
0,99 €
1,09 €
19,82 €/kg
pekarna adamič
450 g
7,49 €
16,64 €/kg
generika
1 kg
2,39 €
2,39 €/kg
350 g
1,49 €
1,89 €
5,40 €/kg
koestlin
225 g
2,19 €
4,84 €/kg