dulcetti
Pakiranje: 350 g
Cena na enoto: 5,40 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
400 g
1,99 €
4,98 €/kg
plazma
55 g
0,99 €
1,09 €
19,82 €/kg
pekarna adamič
450 g
7,49 €
16,64 €/kg
generika
1 kg
2,39 €
2,39 €/kg
bauli
300 g
3,49 €
11,63 €/kg
2,69 €
koestlin
225 g
2,19 €
4,84 €/kg
finesse
150 g
1,49 €
1,29 €
8,60 €/kg
GRIESSON
2,29 €
15,27 €/kg
spar
100 g
10,90 €/kg