keksi kakav moto, kraš, 192g
Spar
Mercator
Tuš

moto

keksi kakav moto, kraš, 192g

Pakiranje: 192 g

od2,19 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,19–2,39 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 11,41 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,19 €+34%

11,41 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,29 €+101%

11,93 €/kg

keksi, kakav, moto, 192 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,39 €+26%

12,45 €/kg

Keksi Moto kakav, 192g