Digitalna Košarica

© 2026 Digitalna Košarica. Vse pravice pridržane.

Pogoji uporabePolitika zasebnosti
Digitalna Košarica
PopustiPriljubljeniPrimerjava
PopustiPriljubljeniPrimerjava

Vsi izdelki

Razvrsti

34860 izdelkov v 5 trgovinah

Negazirana Mineralna Voda Dana 0,5 L+10%
Tuš

dana

500 ml

Negazirana Mineralna Voda Dana 0,5 L

0,50 €

0,55 €

1,10 €/L

Negazirana Mineralna Voda Radenska Naturelle 1 L
Tuš

radenska

1 L

Negazirana Mineralna Voda Radenska Naturelle 1 L

0,55 €

0,55 €/L

Konzervans Dr.Oetker, 8g
Tuš

dr. oetker

8 g

Konzervans Dr.Oetker, 8g

0,55 €

68,75 €/kg

hrana za mačke, cachet premium, 420g
Hofer

cachet premium

420 g

hrana za mačke, cachet premium, 420g

0,55 €

1,31 €/kg

jogurt na grški način, breskvija in mango, 9,5 % m.m., mercator, 125 g+25%
Mercator

mercator

125 g

jogurt na grški način, breskvija in mango, 9,5 % m.m., mercator, 125 g

0,44 €

0,55 €

4,40 €/kg

beli fižol, king's crown, 400g-18%
Hofer

king's crown

400 g

beli fižol, king's crown, 400g

0,67 €

0,55 €

1,38 €/kg

rogljiček z mareličnim polnilom, okus tradicije, 90g-2%
Hofer

okus tradicije

90 g

rogljiček z mareličnim polnilom, okus tradicije, 90g

0,56 €

0,55 €

6,11 €/kg

voščilnica, 1kos
Hofer

1 kos

voščilnica, 1kos

0,55 €

0,55 €/kos

napolitanka, knoppers, 25 g
Mercator

knoppers

25 g

napolitanka, knoppers, 25 g

0,55 €

22,00 €/kg

negazirana pijača, limona, ok, 0,6 l-38%
Mercator

o.k.

600 ml

negazirana pijača, limona, ok, 0,6 l

0,88 €

0,55 €

0,92 €/L

jogurt na grški način, jabolko in cimet, aretos, 125 g+41%
Mercator

mercator

125 g

jogurt na grški način, jabolko in cimet, aretos, 125 g

0,39 €

0,55 €

4,40 €/kg

hrana za mačke gourmet perle, govedina, purina, 85 g-50%
Mercator

gourmet

85 g

hrana za mačke gourmet perle, govedina, purina, 85 g

1,09 €

0,55 €

6,47 €/kg

hrana za mačke gourmet perle s piščancem in zelenjavo, purina, 85 g-50%
Mercator

gourmet

85 g

hrana za mačke gourmet perle s piščancem in zelenjavo, purina, 85 g

1,09 €

0,55 €

6,47 €/kg

hrana za pse z govedino, my pets, 405 g
Mercator

my pets

405 g

hrana za pse z govedino, my pets, 405 g

0,55 €

1,36 €/kg

negazirana voda z okusom, jabolko in meta, ok, 600 ml-38%
Mercator

o.k.

600 ml

negazirana voda z okusom, jabolko in meta, ok, 600 ml

0,88 €

0,55 €

0,92 €/L

tekoči jogurt, 2,8 % m.m., z bregov, 200 g
Mercator

z bregov

200 g

tekoči jogurt, 2,8 % m.m., z bregov, 200 g

0,55 €

2,75 €/kg

hrana za mačke z ribo, my pets, 405 g
Mercator

my pets

405 g

hrana za mačke z ribo, my pets, 405 g

0,55 €

1,36 €/kg

hrana za mačke s piščancem, my pets, 405 g
Mercator

my pets

405 g

hrana za mačke s piščancem, my pets, 405 g

0,55 €

1,36 €/kg

pivo panache limona, 1,0 % alkohola, 0,25 l+12%
Mercator

panache

250 ml

pivo panache limona, 1,0 % alkohola, 0,25 l

0,49 €

0,55 €

2,20 €/L

pijača, pomaranča, yippy, 0,2 l
Mercator

yippy

200 ml

pijača, pomaranča, yippy, 0,2 l

0,55 €

2,75 €/L

pijača, češnja, yippy, 0,2 l
Mercator

yippy

200 ml

pijača, češnja, yippy, 0,2 l

0,55 €

2,75 €/L

graham žemlja, pekarna grosuplje, 70 g
Mercator

pekarna grosuplje

70 g

graham žemlja, pekarna grosuplje, 70 g

0,55 €

7,86 €/kg

pijača, jabolko, yippy, 0,2 l
Mercator

yippy

200 ml

pijača, jabolko, yippy, 0,2 l

0,55 €

2,75 €/L

pijača, breskev, yippy, 0,2 l
Mercator

yippy

200 ml

pijača, breskev, yippy, 0,2 l

0,55 €

2,75 €/L

črna kajzerica, pekarna grosuplje, 65 g
Mercator

pekarna grosuplje

65 g

črna kajzerica, pekarna grosuplje, 65 g

0,55 €

8,46 €/kg

graham žemlja, pekarna grosuplje, 70 g
Mercator

pekarna grosuplje

70 g

graham žemlja, pekarna grosuplje, 70 g

0,55 €

7,86 €/kg

čvrsti jogurt, 3,2 % m.m., zelene doline, 180 g-20%
Mercator

zelene doline

180 g

čvrsti jogurt, 3,2 % m.m., zelene doline, 180 g

0,69 €

0,55 €

3,06 €/kg

lahki čvrsti jogurt, 1,3 % m.m., zelene doline, 180 g-20%
Mercator

zelene doline

180 g

lahki čvrsti jogurt, 1,3 % m.m., zelene doline, 180 g

0,69 €

0,55 €

3,06 €/kg

bela francoska bageta, mercator, 230 g
Mercator

mercator

230 g

bela francoska bageta, mercator, 230 g

0,55 €

2,39 €/kg

italijansko pecivo, polžki, pekarna grosuplje, 60 g+6%
Mercator

pekarna grosuplje

60 g

italijansko pecivo, polžki, pekarna grosuplje, 60 g

0,52 €

0,55 €

9,17 €/kg

mokra hrana za mačke ribe s-budget, 415g
Spar

s-budget

415 g

mokra hrana za mačke ribe s-budget, 415g

0,55 €

1,33 €/kg

mokra hrana za mačke perutnina s-budget, 415g
Spar

s-budget

415 g

mokra hrana za mačke perutnina s-budget, 415g

0,55 €

1,33 €/kg

vatirane palčke papirnate, 100% bombaž brez klora, beauty kiss, 160/1
Spar

beauty kiss

160 kosov

vatirane palčke papirnate, 100% bombaž brez klora, beauty kiss, 160/1

0,55 €

0,0034 €/kos

bio mokra hrana za mačke z govedino in puranom, molly nature, 100g
Spar

molly nature

100 g

bio mokra hrana za mačke z govedino in puranom, molly nature, 100g

0,55 €

5,50 €/kg

groba sol despar, 1kg
Spar

despar

1 kg

groba sol despar, 1kg

0,55 €

0,55 €/kg

jodirana morska sol rafinirana, fino mleta, despar, 1kg
Spar

despar

1 kg

jodirana morska sol rafinirana, fino mleta, despar, 1kg

0,55 €

0,55 €/kg

pecilni prašek z vanilijo, pecin, 5x13g+22%
Spar

gorimpex

65 g

pecilni prašek z vanilijo, pecin, 5x13g

0,45 €

0,55 €

8,46 €/kg

energy cola s-budget, 250ml
Spar

s-budget

250 ml

energy cola s-budget, 250ml

0,55 €

2,20 €/L

gazirana naravna mineralna voda, jamnica, 0,5l-20%
Spar

jamnica

500 ml

gazirana naravna mineralna voda, jamnica, 0,5l

0,69 €

0,55 €

1,10 €/L

negazirana naravna mineralna voda, dana, 0,5l+2%
Spar

dana

500 ml

negazirana naravna mineralna voda, dana, 0,5l

0,54 €

0,55 €

1,10 €/L

naravna negazirana mineralna voda, voda voda, 0,5l+12%
Spar

voda voda

500 ml

naravna negazirana mineralna voda, voda voda, 0,5l

0,49 €

0,55 €

1,10 €/L

pijača z okusom jabolka yippy, rauch, 200ml+2%
Spar

yippy

200 ml

pijača z okusom jabolka yippy, rauch, 200ml

0,54 €

0,55 €

2,75 €/L

pijača pomaranča yippy, rauch, 200ml+2%
Spar

yippy

200 ml

pijača pomaranča yippy, rauch, 200ml

0,54 €

0,55 €

2,75 €/L

pijača več vrst sadja cherry yippy, rauch, 200ml+2%
Spar

yippy

200 ml

pijača več vrst sadja cherry yippy, rauch, 200ml

0,54 €

0,55 €

2,75 €/L

pijača breskev yippy, rauch, 200ml+2%
Spar

yippy

200 ml

pijača breskev yippy, rauch, 200ml

0,54 €

0,55 €

2,75 €/L

energijski napitek ananas s-budget, 250ml
Spar

s-budget

250 ml

energijski napitek ananas s-budget, 250ml

0,55 €

2,20 €/L

zeleni čaj, s-budget, 20/1, 30g
Spar

s-budget

30 g

zeleni čaj, s-budget, 20/1, 30g

0,55 €

18,33 €/kg

čaj meta, s-budget, 20g
Spar

s-budget

20 g

čaj meta, s-budget, 20g

0,55 €

27,50 €/kg

čaj šipek in hibiskus, s-budget, 30g
Spar

s-budget

30 g

čaj šipek in hibiskus, s-budget, 30g

0,55 €

18,33 €/kg

kislo mleko, čvrsto, 3,2% m.m., zelene doline, 180g-13%
Spar

zelene doline

180 g

kislo mleko, čvrsto, 3,2% m.m., zelene doline, 180g

0,63 €

0,55 €

3,06 €/kg

Negazirana Mineralna Voda Dana 0,5 L+10%
Tuš
dana500 ml

Negazirana Mineralna Voda Dana 0,5 L

0,55 €0,50 €
1,10 €/L
0,55 €0,50 €
1,10 €/L
Tuš
Negazirana Mineralna Voda Radenska Naturelle 1 L
Tuš
radenska1 L

Negazirana Mineralna Voda Radenska Naturelle 1 L

0,55 €
0,55 €/L
0,55 €
0,55 €/L
Tuš
Konzervans Dr.Oetker, 8g
Tuš
dr. oetker8 g

Konzervans Dr.Oetker, 8g

0,55 €
68,75 €/kg
0,55 €
68,75 €/kg
Tuš
hrana za mačke, cachet premium, 420g
Hofer
cachet premium420 g

hrana za mačke, cachet premium, 420g

0,55 €
1,31 €/kg
0,55 €
1,31 €/kg
Hofer
jogurt na grški način, breskvija in mango, 9,5 % m.m., mercator, 125 g+25%
Mercator
mercator125 g

jogurt na grški način, breskvija in mango, 9,5 % m.m., mercator, 125 g

0,55 €0,44 €
4,40 €/kg
0,55 €0,44 €
4,40 €/kg
Mercator
beli fižol, king's crown, 400g-18%
Hofer
king's crown400 g

beli fižol, king's crown, 400g

0,55 €0,67 €
1,38 €/kg
0,55 €0,67 €
1,38 €/kg
Hofer
rogljiček z mareličnim polnilom, okus tradicije, 90g-2%
Hofer
okus tradicije90 g

rogljiček z mareličnim polnilom, okus tradicije, 90g

0,55 €0,56 €
6,11 €/kg
0,55 €0,56 €
6,11 €/kg
Hofer
voščilnica, 1kos
Hofer
1 kos

voščilnica, 1kos

0,55 €
0,55 €/kos
0,55 €
0,55 €/kos
Hofer
napolitanka, knoppers, 25 g
Mercator
knoppers25 g

napolitanka, knoppers, 25 g

0,55 €
22,00 €/kg
0,55 €
22,00 €/kg
Mercator
negazirana pijača, limona, ok, 0,6 l-38%
Mercator
o.k.600 ml

negazirana pijača, limona, ok, 0,6 l

0,55 €0,88 €
0,92 €/L
0,55 €0,88 €
0,92 €/L
Mercator
1...6789101112...698
jogurt na grški način, jabolko in cimet, aretos, 125 g+41%
Mercator
mercator125 g

jogurt na grški način, jabolko in cimet, aretos, 125 g

0,55 €0,39 €
4,40 €/kg
0,55 €0,39 €
4,40 €/kg
Mercator
hrana za mačke gourmet perle, govedina, purina, 85 g-50%
Mercator
gourmet85 g

hrana za mačke gourmet perle, govedina, purina, 85 g

0,55 €1,09 €
6,47 €/kg
0,55 €1,09 €
6,47 €/kg
Mercator
hrana za mačke gourmet perle s piščancem in zelenjavo, purina, 85 g-50%
Mercator
gourmet85 g

hrana za mačke gourmet perle s piščancem in zelenjavo, purina, 85 g

0,55 €1,09 €
6,47 €/kg
0,55 €1,09 €
6,47 €/kg
Mercator
hrana za pse z govedino, my pets, 405 g
Mercator
my pets405 g

hrana za pse z govedino, my pets, 405 g

0,55 €
1,36 €/kg
0,55 €
1,36 €/kg
Mercator
negazirana voda z okusom, jabolko in meta, ok, 600 ml-38%
Mercator
o.k.600 ml

negazirana voda z okusom, jabolko in meta, ok, 600 ml

0,55 €0,88 €
0,92 €/L
0,55 €0,88 €
0,92 €/L
Mercator
tekoči jogurt, 2,8 % m.m., z bregov, 200 g
Mercator
z bregov200 g

tekoči jogurt, 2,8 % m.m., z bregov, 200 g

0,55 €
2,75 €/kg
0,55 €
2,75 €/kg
Mercator
hrana za mačke z ribo, my pets, 405 g
Mercator
my pets405 g

hrana za mačke z ribo, my pets, 405 g

0,55 €
1,36 €/kg
0,55 €
1,36 €/kg
Mercator
hrana za mačke s piščancem, my pets, 405 g
Mercator
my pets405 g

hrana za mačke s piščancem, my pets, 405 g

0,55 €
1,36 €/kg
0,55 €
1,36 €/kg
Mercator
pivo panache limona, 1,0 % alkohola, 0,25 l+12%
Mercator
panache250 ml

pivo panache limona, 1,0 % alkohola, 0,25 l

0,55 €0,49 €
2,20 €/L
0,55 €0,49 €
2,20 €/L
Mercator
pijača, pomaranča, yippy, 0,2 l
Mercator
yippy200 ml

pijača, pomaranča, yippy, 0,2 l

0,55 €
2,75 €/L
0,55 €
2,75 €/L
Mercator
pijača, češnja, yippy, 0,2 l
Mercator
yippy200 ml

pijača, češnja, yippy, 0,2 l

0,55 €
2,75 €/L
0,55 €
2,75 €/L
Mercator
graham žemlja, pekarna grosuplje, 70 g
Mercator
pekarna grosuplje70 g

graham žemlja, pekarna grosuplje, 70 g

0,55 €
7,86 €/kg
0,55 €
7,86 €/kg
Mercator
pijača, jabolko, yippy, 0,2 l
Mercator
yippy200 ml

pijača, jabolko, yippy, 0,2 l

0,55 €
2,75 €/L
0,55 €
2,75 €/L
Mercator
pijača, breskev, yippy, 0,2 l
Mercator
yippy200 ml

pijača, breskev, yippy, 0,2 l

0,55 €
2,75 €/L
0,55 €
2,75 €/L
Mercator
črna kajzerica, pekarna grosuplje, 65 g
Mercator
pekarna grosuplje65 g

črna kajzerica, pekarna grosuplje, 65 g

0,55 €
8,46 €/kg
0,55 €
8,46 €/kg
Mercator
graham žemlja, pekarna grosuplje, 70 g
Mercator
pekarna grosuplje70 g

graham žemlja, pekarna grosuplje, 70 g

0,55 €
7,86 €/kg
0,55 €
7,86 €/kg
Mercator
čvrsti jogurt, 3,2 % m.m., zelene doline, 180 g-20%
Mercator
zelene doline180 g

čvrsti jogurt, 3,2 % m.m., zelene doline, 180 g

0,55 €0,69 €
3,06 €/kg
0,55 €0,69 €
3,06 €/kg
Mercator
lahki čvrsti jogurt, 1,3 % m.m., zelene doline, 180 g-20%
Mercator
zelene doline180 g

lahki čvrsti jogurt, 1,3 % m.m., zelene doline, 180 g

0,55 €0,69 €
3,06 €/kg
0,55 €0,69 €
3,06 €/kg
Mercator
bela francoska bageta, mercator, 230 g
Mercator
mercator230 g

bela francoska bageta, mercator, 230 g

0,55 €
2,39 €/kg
0,55 €
2,39 €/kg
Mercator
italijansko pecivo, polžki, pekarna grosuplje, 60 g+6%
Mercator
pekarna grosuplje60 g

italijansko pecivo, polžki, pekarna grosuplje, 60 g

0,55 €0,52 €
9,17 €/kg
0,55 €0,52 €
9,17 €/kg
Mercator
mokra hrana za mačke ribe s-budget, 415g
Spar
s-budget415 g

mokra hrana za mačke ribe s-budget, 415g

0,55 €
1,33 €/kg
0,55 €
1,33 €/kg
Spar
mokra hrana za mačke perutnina s-budget, 415g
Spar
s-budget415 g

mokra hrana za mačke perutnina s-budget, 415g

0,55 €
1,33 €/kg
0,55 €
1,33 €/kg
Spar
vatirane palčke papirnate, 100% bombaž brez klora, beauty kiss, 160/1
Spar
beauty kiss160 kosov

vatirane palčke papirnate, 100% bombaž brez klora, beauty kiss, 160/1

0,55 €
0,0034 €/kos
0,55 €
0,0034 €/kos
Spar
bio mokra hrana za mačke z govedino in puranom, molly nature, 100g
Spar
molly nature100 g

bio mokra hrana za mačke z govedino in puranom, molly nature, 100g

0,55 €
5,50 €/kg
0,55 €
5,50 €/kg
Spar
groba sol despar, 1kg
Spar
despar1 kg

groba sol despar, 1kg

0,55 €
0,55 €/kg
0,55 €
0,55 €/kg
Spar
jodirana morska sol rafinirana, fino mleta, despar, 1kg
Spar
despar1 kg

jodirana morska sol rafinirana, fino mleta, despar, 1kg

0,55 €
0,55 €/kg
0,55 €
0,55 €/kg
Spar
pecilni prašek z vanilijo, pecin, 5x13g+22%
Spar
gorimpex65 g

pecilni prašek z vanilijo, pecin, 5x13g

0,55 €0,45 €
8,46 €/kg
0,55 €0,45 €
8,46 €/kg
Spar
energy cola s-budget, 250ml
Spar
s-budget250 ml

energy cola s-budget, 250ml

0,55 €
2,20 €/L
0,55 €
2,20 €/L
Spar
gazirana naravna mineralna voda, jamnica, 0,5l-20%
Spar
jamnica500 ml

gazirana naravna mineralna voda, jamnica, 0,5l

0,55 €0,69 €
1,10 €/L
0,55 €0,69 €
1,10 €/L
Spar
negazirana naravna mineralna voda, dana, 0,5l+2%
Spar
dana500 ml

negazirana naravna mineralna voda, dana, 0,5l

0,55 €0,54 €
1,10 €/L
0,55 €0,54 €
1,10 €/L
Spar
naravna negazirana mineralna voda, voda voda, 0,5l+12%
Spar
voda voda500 ml

naravna negazirana mineralna voda, voda voda, 0,5l

0,55 €0,49 €
1,10 €/L
0,55 €0,49 €
1,10 €/L
Spar
pijača z okusom jabolka yippy, rauch, 200ml+2%
Spar
yippy200 ml

pijača z okusom jabolka yippy, rauch, 200ml

0,55 €0,54 €
2,75 €/L
0,55 €0,54 €
2,75 €/L
Spar
pijača pomaranča yippy, rauch, 200ml+2%
Spar
yippy200 ml

pijača pomaranča yippy, rauch, 200ml

0,55 €0,54 €
2,75 €/L
0,55 €0,54 €
2,75 €/L
Spar
pijača več vrst sadja cherry yippy, rauch, 200ml+2%
Spar
yippy200 ml

pijača več vrst sadja cherry yippy, rauch, 200ml

0,55 €0,54 €
2,75 €/L
0,55 €0,54 €
2,75 €/L
Spar
pijača breskev yippy, rauch, 200ml+2%
Spar
yippy200 ml

pijača breskev yippy, rauch, 200ml

0,55 €0,54 €
2,75 €/L
0,55 €0,54 €
2,75 €/L
Spar
energijski napitek ananas s-budget, 250ml
Spar
s-budget250 ml

energijski napitek ananas s-budget, 250ml

0,55 €
2,20 €/L
0,55 €
2,20 €/L
Spar
zeleni čaj, s-budget, 20/1, 30g
Spar
s-budget30 g

zeleni čaj, s-budget, 20/1, 30g

0,55 €
18,33 €/kg
0,55 €
18,33 €/kg
Spar
čaj meta, s-budget, 20g
Spar
s-budget20 g

čaj meta, s-budget, 20g

0,55 €
27,50 €/kg
0,55 €
27,50 €/kg
Spar
čaj šipek in hibiskus, s-budget, 30g
Spar
s-budget30 g

čaj šipek in hibiskus, s-budget, 30g

0,55 €
18,33 €/kg
0,55 €
18,33 €/kg
Spar
kislo mleko, čvrsto, 3,2% m.m., zelene doline, 180g-13%
Spar
zelene doline180 g

kislo mleko, čvrsto, 3,2% m.m., zelene doline, 180g

0,55 €0,63 €
3,06 €/kg
0,55 €0,63 €
3,06 €/kg
Spar