mercator
Pakiranje: 125 g
Cena na enoto: 4,40 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
1 kg
1,04 €
1,49 €
1,49 €/kg
500 g
2,99 €
3,79 €
7,58 €/kg
2,19 €
4,38 €/kg
250 g
1,99 €
2,49 €
9,96 €/kg
spar natur pur
125 g
1,19 €
1,25 €
10,00 €/kg
mu cuisine
1,79 €
1,69 €
13,52 €/kg
fattorie
2,69 €
21,52 €/kg
2,15 €
17,20 €/kg
0,54 €
2,16 €/kg
spar free from
400 g
4,48 €/kg
zelene doline
180 g
0,44 €
0,69 €
3,83 €/kg
0,55 €
3,06 €/kg