Digitalna Košarica

© 2026 Digitalna Košarica. Vse pravice pridržane.

Pogoji uporabePolitika zasebnosti
Digitalna Košarica
PopustiPriljubljeniPrimerjava
PopustiPriljubljeniPrimerjava

Vsi izdelki

Razvrsti

36662 izdelkov v 5 trgovinah

Čebula
Tuš

Čebula

0,06 €

0,11 €

lizika srček, love, astra, 12g
Spar

astra

12 g

lizika srček, love, astra, 12g

0,17 €

14,17 €/kg

papirnata nosilna vrečka, 1kos
Hofer

1 kos

papirnata nosilna vrečka, 1kos

0,18 €

0,18 €/kos

Vžigalice, male, navadne
Tuš

TOBAČNA

1 kos

Vžigalice, male, navadne

0,19 €

0,19 €/kos

kvas, 40g
Hofer

40 g

kvas, 40g

0,19 €

4,75 €/kg

sveži kvas, ottakringer, 42g
Spar

ottakringer

42 g

sveži kvas, ottakringer, 42g

0,19 €

4,52 €/kg

Korenje
Tuš

Korenje

0,19 €

0,21 €

Bela Paprika Babura
-42%
Tuš

Bela Paprika Babura

0,36 €

0,21 €

kajzerica, okus tradicije, 70g
Hofer

okus tradicije

70 g

kajzerica, okus tradicije, 70g

0,21 €

3,00 €/kg

kajzerica, s-budget, 60g
Spar

s-budget

60 g

kajzerica, s-budget, 60g

0,21 €

3,50 €/kg

Domačna Marelična Marmelada Podravka 20 g
Tuš

podravka

20 g

Domačna Marelična Marmelada Podravka 20 g

0,22 €

11,00 €/kg

bela žemlja, spar, 60g
Spar

pekarna spar

60 g

bela žemlja, spar, 60g

0,21 €

0,22 €

3,67 €/kg

cvetlični med, medex, 10 g
Mercator

medex

10 g

cvetlični med, medex, 10 g

0,22 €

22,00 €/kg

bonboni, mix, pez, 8,5 g
Mercator

pez

9 g

bonboni, mix, pez, 8,5 g

0,18 €

0,22 €

25,88 €/kg

sadni bonboni mix, pez, 8,5g
Spar

pez

9 g

sadni bonboni mix, pez, 8,5g

0,13 €

0,22 €

25,88 €/kg

cvetlični med, medex, 10g
Spar

medex

10 g

cvetlični med, medex, 10g

0,17 €

0,22 €

22,00 €/kg

Bonboni Pez, mix, 8,5g
Tuš

pez

9 g

Bonboni Pez, mix, 8,5g

0,22 €

0,23 €

27,06 €/kg

Rdeča Čebula
Tuš

Rdeča Čebula

0,22 €

0,23 €

Pomaranče
-18%
Tuš

Pomaranče

0,28 €

0,23 €

Limone
-51%
Tuš

Limone

0,47 €

0,23 €

mešana marmelada, podravka, 96 x 20 g
Mercator

podravka

1,92 kg

mešana marmelada, podravka, 96 x 20 g

0,23 €

0,12 €/kg

vanilinov sladkor s-budget, 10x8g
Spar

s-budget

80 g

vanilinov sladkor s-budget, 10x8g

0,24 €

3,00 €/kg

rustikalna pogačica, don don, 50g
Spar

don don

50 g

rustikalna pogačica, don don, 50g

0,24 €

4,80 €/kg

Limonin Sladkor Regina 10 g
-24%
Tuš

regina

10 g

Limonin Sladkor Regina 10 g

0,33 €

0,25 €

25,00 €/kg

Darilni trak zvezdica, 40mm
Tuš

1 kos

Darilni trak zvezdica, 40mm

0,25 €

0,25 €/kos

Pašteta Tuš piščančja, 30g
Tuš

TUŠ IZDELEK

30 g

Pašteta Tuš piščančja, 30g

0,25 €

8,33 €/kg

Domača Mešana Marmelada Podravka 20 g
Tuš

podravka

20 g

Domača Mešana Marmelada Podravka 20 g

0,25 €

12,50 €/kg

Lepinja Rustikalna pogačica Don Don, mini, 50 g
Tuš

don don

50 g

Lepinja Rustikalna pogačica Don Don, mini, 50 g

0,25 €

5,00 €/kg

Kajzerica 60 g
Tuš

žito

60 g

Kajzerica 60 g

0,25 €

4,17 €/kg

Žemlja 60 g
Tuš

žito

60 g

Žemlja 60 g

0,25 €

4,17 €/kg

Pašteta Tuš jetrna, 30g
Tuš

TUŠ IZDELEK

30 g

Pašteta Tuš jetrna, 30g

0,25 €

8,33 €/kg

Tuš

žito

40 g

Mini Vzhajana Žemlja 40 g

0,25 €

6,25 €/kg

Rumov Sladkor Regina 10 g
-24%
Tuš

regina

10 g

Rumov Sladkor Regina 10 g

0,33 €

0,25 €

25,00 €/kg

sladkor z aromo pomaranče, dolcela, 10 g
Mercator

dolcela

10 g

sladkor z aromo pomaranče, dolcela, 10 g

0,25 €

25,00 €/kg

blagi ketchup, zvijezda, 15 g
Mercator

zvijezda

15 g

blagi ketchup, zvijezda, 15 g

0,25 €

16,67 €/kg

rumov sladkor, dolcela, 10 g
Mercator

dolcela

10 g

rumov sladkor, dolcela, 10 g

0,25 €

25,00 €/kg

sladkor z aromo limone, dolcela, 10 g
Mercator

dolcela

10 g

sladkor z aromo limone, dolcela, 10 g

0,25 €

25,00 €/kg

sladkor z aromo cimeta, dolcela, 10 g
Mercator

dolcela

10 g

sladkor z aromo cimeta, dolcela, 10 g

0,25 €

25,00 €/kg

bela žemlja, pekarna grosuplje, 70 g
Mercator

pekarna grosuplje

70 g

bela žemlja, pekarna grosuplje, 70 g

0,25 €

3,57 €/kg

sladkor z okusom pomaranče, dolcela, 10g
Spar

dolcela

10 g

sladkor z okusom pomaranče, dolcela, 10g

0,24 €

0,25 €

25,00 €/kg

mokra hrana za mačke s perutnino, s-budget, 100g
-26%
Spar

s-budget

100 g

mokra hrana za mačke s perutnino, s-budget, 100g

0,35 €

0,26 €

2,60 €/kg

mokra hrana za mačke z govedino, s-budget, 100g
-26%
Spar

s-budget

100 g

mokra hrana za mačke z govedino, s-budget, 100g

0,35 €

0,26 €

2,60 €/kg

Jogurt čvrsti Tuš, vsak dan, 3,2 % m.m.,150 g
Tuš

TUŠ IZDELEK

150 g

Jogurt čvrsti Tuš, vsak dan, 3,2 % m.m.,150 g

0,27 €

1,80 €/kg

jogurt, milfina, 180g
Hofer

milfina

180 g

jogurt, milfina, 180g

0,27 €

1,50 €/kg

čvrsti jogurt, 1,3 % m.m., mila, 180 g
Mercator

mila

180 g

čvrsti jogurt, 1,3 % m.m., mila, 180 g

0,27 €

1,50 €/kg

čvrsti jogurt, 3,2 % m.m., mila, 180 g
Mercator

mila

180 g

čvrsti jogurt, 3,2 % m.m., mila, 180 g

0,27 €

1,50 €/kg

pecilni prašek, regina, 13g
Spar

regina

13 g

pecilni prašek, regina, 13g

0,26 €

0,27 €

20,77 €/kg

pecilni prašek s-budget, 6x15g
Spar

s-budget

90 g

pecilni prašek s-budget, 6x15g

0,27 €

3,00 €/kg

regina vanilin sladkor
Spar

dr. oetker

8 g

regina vanilin sladkor

0,26 €

0,27 €

33,75 €/kg

sok jabolko s-budget, 200ml
-23%
Spar

s-budget

200 ml

sok jabolko s-budget, 200ml

0,35 €

0,27 €

1,35 €/L

Čebula
Tuš

Čebula

0,11 €0,06 €
0,11 €0,06 €
Tuš
lizika srček, love, astra, 12g
Spar
astra12 g

lizika srček, love, astra, 12g

0,17 €
14,17 €/kg
0,17 €
14,17 €/kg
Spar
papirnata nosilna vrečka, 1kos
Hofer
1 kos

papirnata nosilna vrečka, 1kos

0,18 €
0,18 €/kos
0,18 €
0,18 €/kos
Hofer
Vžigalice, male, navadne
Tuš
TOBAČNA1 kos

Vžigalice, male, navadne

0,19 €
0,19 €/kos
0,19 €
0,19 €/kos
Tuš
kvas, 40g
Hofer
40 g

kvas, 40g

0,19 €
4,75 €/kg
0,19 €
4,75 €/kg
Hofer
sveži kvas, ottakringer, 42g
Spar
ottakringer42 g

sveži kvas, ottakringer, 42g

0,19 €
4,52 €/kg
0,19 €
4,52 €/kg
Spar
Korenje
Tuš

Korenje

0,21 €0,19 €
0,21 €0,19 €
Tuš
Bela Paprika Babura
-42%
Tuš

Bela Paprika Babura

0,21 €0,36 €
0,21 €0,36 €
Tuš
kajzerica, okus tradicije, 70g
Hofer
okus tradicije70 g

kajzerica, okus tradicije, 70g

0,21 €
3,00 €/kg
0,21 €
3,00 €/kg
Hofer
kajzerica, s-budget, 60g
Spar
s-budget60 g

kajzerica, s-budget, 60g

0,21 €
3,50 €/kg
0,21 €
3,50 €/kg
Spar
Domačna Marelična Marmelada Podravka 20 g
Tuš
podravka20 g

Domačna Marelična Marmelada Podravka 20 g

0,22 €
11,00 €/kg
0,22 €
11,00 €/kg
Tuš
bela žemlja, spar, 60g
Spar
pekarna spar60 g

bela žemlja, spar, 60g

0,22 €0,21 €
3,67 €/kg
0,22 €0,21 €
3,67 €/kg
Spar
1234...734
cvetlični med, medex, 10 g
Mercator
medex10 g

cvetlični med, medex, 10 g

0,22 €
22,00 €/kg
0,22 €
22,00 €/kg
Mercator
bonboni, mix, pez, 8,5 g
Mercator
pez9 g

bonboni, mix, pez, 8,5 g

0,22 €0,18 €
25,88 €/kg
0,22 €0,18 €
25,88 €/kg
Mercator
sadni bonboni mix, pez, 8,5g
Spar
pez9 g

sadni bonboni mix, pez, 8,5g

0,22 €0,13 €
25,88 €/kg
0,22 €0,13 €
25,88 €/kg
Spar
cvetlični med, medex, 10g
Spar
medex10 g

cvetlični med, medex, 10g

0,22 €0,17 €
22,00 €/kg
0,22 €0,17 €
22,00 €/kg
Spar
Bonboni Pez, mix, 8,5g
Tuš
pez9 g

Bonboni Pez, mix, 8,5g

0,23 €0,22 €
27,06 €/kg
0,23 €0,22 €
27,06 €/kg
Tuš
Rdeča Čebula
Tuš

Rdeča Čebula

0,23 €0,22 €
0,23 €0,22 €
Tuš
Pomaranče
-18%
Tuš

Pomaranče

0,23 €0,28 €
0,23 €0,28 €
Tuš
Limone
-51%
Tuš

Limone

0,23 €0,47 €
0,23 €0,47 €
Tuš
mešana marmelada, podravka, 96 x 20 g
Mercator
podravka1,92 kg

mešana marmelada, podravka, 96 x 20 g

0,23 €
0,12 €/kg
0,23 €
0,12 €/kg
Mercator
vanilinov sladkor s-budget, 10x8g
Spar
s-budget80 g

vanilinov sladkor s-budget, 10x8g

0,24 €
3,00 €/kg
0,24 €
3,00 €/kg
Spar
rustikalna pogačica, don don, 50g
Spar
don don50 g

rustikalna pogačica, don don, 50g

0,24 €
4,80 €/kg
0,24 €
4,80 €/kg
Spar
Limonin Sladkor Regina 10 g
-24%
Tuš
regina10 g

Limonin Sladkor Regina 10 g

0,25 €0,33 €
25,00 €/kg
0,25 €0,33 €
25,00 €/kg
Tuš
Darilni trak zvezdica, 40mm
Tuš
1 kos

Darilni trak zvezdica, 40mm

0,25 €
0,25 €/kos
0,25 €
0,25 €/kos
Tuš
Pašteta Tuš piščančja, 30g
Tuš
TUŠ IZDELEK30 g

Pašteta Tuš piščančja, 30g

0,25 €
8,33 €/kg
0,25 €
8,33 €/kg
Tuš
Domača Mešana Marmelada Podravka 20 g
Tuš
podravka20 g

Domača Mešana Marmelada Podravka 20 g

0,25 €
12,50 €/kg
0,25 €
12,50 €/kg
Tuš
Lepinja Rustikalna pogačica Don Don, mini, 50 g
Tuš
don don50 g

Lepinja Rustikalna pogačica Don Don, mini, 50 g

0,25 €
5,00 €/kg
0,25 €
5,00 €/kg
Tuš
Kajzerica 60 g
Tuš
žito60 g

Kajzerica 60 g

0,25 €
4,17 €/kg
0,25 €
4,17 €/kg
Tuš
Žemlja 60 g
Tuš
žito60 g

Žemlja 60 g

0,25 €
4,17 €/kg
0,25 €
4,17 €/kg
Tuš
Pašteta Tuš jetrna, 30g
Tuš
TUŠ IZDELEK30 g

Pašteta Tuš jetrna, 30g

0,25 €
8,33 €/kg
0,25 €
8,33 €/kg
Tuš
Tuš
žito40 g

Mini Vzhajana Žemlja 40 g

0,25 €
6,25 €/kg
0,25 €
6,25 €/kg
Tuš
Rumov Sladkor Regina 10 g
-24%
Tuš
regina10 g

Rumov Sladkor Regina 10 g

0,25 €0,33 €
25,00 €/kg
0,25 €0,33 €
25,00 €/kg
Tuš
sladkor z aromo pomaranče, dolcela, 10 g
Mercator
dolcela10 g

sladkor z aromo pomaranče, dolcela, 10 g

0,25 €
25,00 €/kg
0,25 €
25,00 €/kg
Mercator
blagi ketchup, zvijezda, 15 g
Mercator
zvijezda15 g

blagi ketchup, zvijezda, 15 g

0,25 €
16,67 €/kg
0,25 €
16,67 €/kg
Mercator
rumov sladkor, dolcela, 10 g
Mercator
dolcela10 g

rumov sladkor, dolcela, 10 g

0,25 €
25,00 €/kg
0,25 €
25,00 €/kg
Mercator
sladkor z aromo limone, dolcela, 10 g
Mercator
dolcela10 g

sladkor z aromo limone, dolcela, 10 g

0,25 €
25,00 €/kg
0,25 €
25,00 €/kg
Mercator
sladkor z aromo cimeta, dolcela, 10 g
Mercator
dolcela10 g

sladkor z aromo cimeta, dolcela, 10 g

0,25 €
25,00 €/kg
0,25 €
25,00 €/kg
Mercator
bela žemlja, pekarna grosuplje, 70 g
Mercator
pekarna grosuplje70 g

bela žemlja, pekarna grosuplje, 70 g

0,25 €
3,57 €/kg
0,25 €
3,57 €/kg
Mercator
sladkor z okusom pomaranče, dolcela, 10g
Spar
dolcela10 g

sladkor z okusom pomaranče, dolcela, 10g

0,25 €0,24 €
25,00 €/kg
0,25 €0,24 €
25,00 €/kg
Spar
mokra hrana za mačke s perutnino, s-budget, 100g
-26%
Spar
s-budget100 g

mokra hrana za mačke s perutnino, s-budget, 100g

0,26 €0,35 €
2,60 €/kg
0,26 €0,35 €
2,60 €/kg
Spar
mokra hrana za mačke z govedino, s-budget, 100g
-26%
Spar
s-budget100 g

mokra hrana za mačke z govedino, s-budget, 100g

0,26 €0,35 €
2,60 €/kg
0,26 €0,35 €
2,60 €/kg
Spar
Jogurt čvrsti Tuš, vsak dan, 3,2 % m.m.,150 g
Tuš
TUŠ IZDELEK150 g

Jogurt čvrsti Tuš, vsak dan, 3,2 % m.m.,150 g

0,27 €
1,80 €/kg
0,27 €
1,80 €/kg
Tuš
jogurt, milfina, 180g
Hofer
milfina180 g

jogurt, milfina, 180g

0,27 €
1,50 €/kg
0,27 €
1,50 €/kg
Hofer
čvrsti jogurt, 1,3 % m.m., mila, 180 g
Mercator
mila180 g

čvrsti jogurt, 1,3 % m.m., mila, 180 g

0,27 €
1,50 €/kg
0,27 €
1,50 €/kg
Mercator
čvrsti jogurt, 3,2 % m.m., mila, 180 g
Mercator
mila180 g

čvrsti jogurt, 3,2 % m.m., mila, 180 g

0,27 €
1,50 €/kg
0,27 €
1,50 €/kg
Mercator
pecilni prašek, regina, 13g
Spar
regina13 g

pecilni prašek, regina, 13g

0,27 €0,26 €
20,77 €/kg
0,27 €0,26 €
20,77 €/kg
Spar
pecilni prašek s-budget, 6x15g
Spar
s-budget90 g

pecilni prašek s-budget, 6x15g

0,27 €
3,00 €/kg
0,27 €
3,00 €/kg
Spar
regina vanilin sladkor
Spar
dr. oetker8 g

regina vanilin sladkor

0,27 €0,26 €
33,75 €/kg
0,27 €0,26 €
33,75 €/kg
Spar
sok jabolko s-budget, 200ml
-23%
Spar
s-budget200 ml

sok jabolko s-budget, 200ml

0,27 €0,35 €
1,35 €/L
0,27 €0,35 €
1,35 €/L
Spar