nutella, ferrero, 400g
Spar
Mercator
Tuš

nutella

nutella, ferrero, 400g

Pakiranje: 400 g

od4,39 €najceneje v Spar

3 trgovine · 4,39–4,49 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 10,97 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,39 €+6%

10,98 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,39 €

10,98 €/kg

Nutella 400 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,49 €+7%

11,23 €/kg

kremni namaz, nutella, 400 g