nutella ferrero, 200g
Spar
Mercator
Tuš

nutella

nutella ferrero, 200g

Pakiranje: 200 g

od3,73 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,73–3,79 € · prihranite do 0,06 €

Cena na enoto: od 18,65 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,73 €

18,65 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,73 €

18,65 €/kg

Nutella 200 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,89 €3,79 €-3%

18,95 €/kg

kremni namaz, nutella, 200 g