grajska mešanica zelenjave, natureta, 450g
Spar
Mercator
Tuš

natureta

grajska mešanica zelenjave, natureta, 450g

Pakiranje: 450 g

od1,64 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 1,64–2,19 € · prihranite do 0,55 €

Cena na enoto: od 3,64 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

2,19 €1,64 €-25%

3,64 €/kg

Grajska Mešanica Zelenjave Natureta 450 g Zamrznjeno

Spar

Spar

Ni na zalogi

2,19 €+49%

4,87 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,19 €+43%

4,87 €/kg

grajska zelenjavna mešanica, natureta, zamrznjena, 450 g