Digitalna Košarica

© 2026 Digitalna Košarica. Vse pravice pridržane.

Pogoji uporabePolitika zasebnosti
Digitalna Košarica
PopustiPriljubljeniPrimerjava
PopustiPriljubljeniPrimerjava

Vsi izdelki

Razvrsti

34838 izdelkov v 5 trgovinah

rdeči kidney fižol v slanici, spar, 380g
Spar

spar

380 g

rdeči kidney fižol v slanici, spar, 380g

0,69 €

1,82 €/kg

beli fižol v slanici, spar, 380g
Spar

spar

380 g

beli fižol v slanici, spar, 380g

0,69 €

1,82 €/kg

pecilni prašek, dolcela, 6/1, 12g-30%
Spar

dolcela

72 g

pecilni prašek, dolcela, 6/1, 12g

0,99 €

0,69 €

9,58 €/kg

vanilin sladkor, dolcela, 6/1, 8g-30%
Spar

dolcela

48 g

vanilin sladkor, dolcela, 6/1, 8g

0,99 €

0,69 €

14,38 €/kg

sadna kaša jabolko, marelica, banana & breskev, spar natur*pur, 100g
Spar

spar natur pur

100 g

sadna kaša jabolko, marelica, banana & breskev, spar natur*pur, 100g

0,69 €

6,90 €/kg

negazirana naravna mineralna voda, jana, 1l+25%
Spar

jana

1 L

negazirana naravna mineralna voda, jana, 1l

0,55 €

0,69 €

0,69 €/L

gazirana naravna mineralna voda classic, radenska kraljevi vrelec, 0,75l-21%
Spar

radenska

750 ml

gazirana naravna mineralna voda classic, radenska kraljevi vrelec, 0,75l

0,87 €

0,69 €

0,92 €/L

negazirana naravna mineralna voda, radenska naturelle, 0,33l+19%
Spar

radenska

330 ml

negazirana naravna mineralna voda, radenska naturelle, 0,33l

0,58 €

0,69 €

2,09 €/L

ledeni čaj limona iz črnega čaja in šipka, spar, 0,5l
Spar

spar

500 ml

ledeni čaj limona iz črnega čaja in šipka, spar, 0,5l

0,69 €

1,38 €/L

ledeni čaj z okusom breskve, s-budget, 1,5l-5%
Spar

s-budget

1,5 L

ledeni čaj z okusom breskve, s-budget, 1,5l

0,73 €

0,69 €

0,46 €/L

energijski napitek xxl, s-budget, 0,5l
Spar

s-budget

500 ml

energijski napitek xxl, s-budget, 0,5l

0,69 €

1,38 €/L

mineralna voda, sarajevski kiseljak, 1,5l+25%
Spar

sarajevski kiseljak

1,5 L

mineralna voda, sarajevski kiseljak, 1,5l

0,55 €

0,69 €

0,46 €/L

kokošja pašteta, argeta junior, 27g+1%
Spar

argeta

27 g

kokošja pašteta, argeta junior, 27g

0,68 €

0,69 €

25,56 €/kg

čaj kamilica, spar, 20/1, 20g
Spar

spar

20 g

čaj kamilica, spar, 20/1, 20g

0,69 €

34,50 €/kg

kokošja pašteta, argeta, 27g+1%
Spar

argeta

27 g

kokošja pašteta, argeta, 27g

0,68 €

0,69 €

25,56 €/kg

lahki jagodni jogurt, jogobella, 150g
Spar

zott

150 g

lahki jagodni jogurt, jogobella, 150g

0,69 €

4,60 €/kg

skutina krema z jogurtom in jagodami, s-budget, 180g
Spar

s-budget

180 g

skutina krema z jogurtom in jagodami, s-budget, 180g

0,69 €

3,83 €/kg

skutina krema s stracciatello, s-budget, 180g
Spar

s-budget

180 g

skutina krema s stracciatello, s-budget, 180g

0,69 €

3,83 €/kg

ledena kava latte macchiato, s-budget, 250ml
Spar

s-budget

250 ml

ledena kava latte macchiato, s-budget, 250ml

0,69 €

2,76 €/L

jogurt brez laktoze, navadni, zelene doline, 160g+23%
Spar

zelene doline

160 g

jogurt brez laktoze, navadni, zelene doline, 160g

0,56 €

0,69 €

4,31 €/kg

lahki čvrsti jogurt 1,3% m.m., zelene doline, 180g+57%
Spar

zelene doline

180 g

lahki čvrsti jogurt 1,3% m.m., zelene doline, 180g

0,44 €

0,69 €

3,83 €/kg

jogurt eksotik 3,5%, zott, jogobella, 150g+77%
Spar

zott

150 g

jogurt eksotik 3,5%, zott, jogobella, 150g

0,39 €

0,69 €

4,60 €/kg

jogurt navadni lahki 1,3% m.m., mu, 180g+41%
Spar

ljubljanske mlekarne

180 g

jogurt navadni lahki 1,3% m.m., mu, 180g

0,49 €

0,69 €

3,83 €/kg

jogurt navadni 3,2% m.m., mu, 180g+41%
Spar

ljubljanske mlekarne

180 g

jogurt navadni 3,2% m.m., mu, 180g

0,49 €

0,69 €

3,83 €/kg

sadni jogurt, več okusov, 3,5% m. m., jogobella, zott, 150g+77%
Spar

zott

150 g

sadni jogurt, več okusov, 3,5% m. m., jogobella, zott, 150g

0,39 €

0,69 €

4,60 €/kg

jogurt čvrsti 3,2% m.m., 240g, xxl+10%
Spar

zelene doline

240 g

jogurt čvrsti 3,2% m.m., 240g, xxl

0,63 €

0,69 €

2,88 €/kg

skutina krema z vanilijo, s-budget, 180g
Spar

s-budget

180 g

skutina krema z vanilijo, s-budget, 180g

0,69 €

3,83 €/kg

čvrsti jogurt 3,2% m.m., zelene doline, 180g+57%
Spar

zelene doline

180 g

čvrsti jogurt 3,2% m.m., zelene doline, 180g

0,44 €

0,69 €

3,83 €/kg

kefir spar, 500ml-22%
Spar

spar

500 ml

kefir spar, 500ml

0,89 €

0,69 €

1,38 €/L

Nektarine+75%
Tuš

Nektarine

0,40 €

0,70 €

Česen +35%
Tuš

Česen

0,52 €

0,70 €

polžki, št. 26, mercator simply pasta, 500 g
Mercator

simply pasta

500 g

polžki, št. 26, mercator simply pasta, 500 g

0,70 €

1,40 €/kg

mešanica začimb za jabolčni zavitek, kotanyi, 26 g
Mercator

kotanyi

26 g

mešanica začimb za jabolčni zavitek, kotanyi, 26 g

0,70 €

26,92 €/kg

polžki, št. 26, mercator simply pasta, 500 g+1%
Mercator

mercator simply pasta

500 g

polžki, št. 26, mercator simply pasta, 500 g

0,69 €

0,70 €

1,40 €/kg

bio večzrnati riževi vaflji, spar natur*pur, 100g
Spar

spar natur pur

100 g

bio večzrnati riževi vaflji, spar natur*pur, 100g

0,70 €

7,00 €/kg

bio polnozrnati riževi vaflji spar natur*pur, 100g
Spar

spar natur pur

100 g

bio polnozrnati riževi vaflji spar natur*pur, 100g

0,70 €

7,00 €/kg

špinača rezana s-budget, 400g
Spar

s-budget

400 g

špinača rezana s-budget, 400g

0,70 €

1,75 €/kg

žemlje za dopeko, s-budget, 6/1, 300g-11%
Spar

s-budget

300 g

žemlje za dopeko, s-budget, 6/1, 300g

0,79 €

0,70 €

2,33 €/kg

Čokolada mlečna Kraljestvo živali, 15g+3%
Tuš

kras

15 g

Čokolada mlečna Kraljestvo živali, 15g

0,69 €

0,71 €

47,33 €/kg

Vafelj Nutbar Knoppers, 40g+3%
Tuš

knoppers

40 g

Vafelj Nutbar Knoppers, 40g

0,69 €

0,71 €

17,75 €/kg

Bonboni Rondo, classic, 28g+3%
Tuš

rondo c

28 g

Bonboni Rondo, classic, 28g

0,69 €

0,71 €

25,36 €/kg

bagete za dopeko, s-budget, 2/1, 300g-10%
Spar

s-budget

300 g

bagete za dopeko, s-budget, 2/1, 300g

0,79 €

0,71 €

2,37 €/kg

sadni jogurt, breskev in banana, bauer, 125 g
Spar

bauer

125 g

sadni jogurt, breskev in banana, bauer, 125 g

0,71 €

5,68 €/kg

Negazirana Mineralna Voda Dana 1,5 L+60%
Tuš

dana

1,5 L

Negazirana Mineralna Voda Dana 1,5 L

0,45 €

0,72 €

0,48 €/L

Puding Royal Vanilija 40 g
Tuš

royal

40 g

Puding Royal Vanilija 40 g

0,72 €

18,00 €/kg

Puding Royal Čokoalda 50 g
Tuš

royal

50 g

Puding Royal Čokoalda 50 g

0,72 €

14,40 €/kg

Puding Royal Borovnica 40 g
Tuš

royal´s

40 g

Puding Royal Borovnica 40 g

0,72 €

18,00 €/kg

listnato testo, navadno, good choice, 280g
Hofer

good choice

280 g

listnato testo, navadno, good choice, 280g

0,72 €

2,57 €/kg

čokoladno mleko, ljubljanske mlekarne, 0,2l
Spar

ljubljanske mlekarne

200 ml

čokoladno mleko, ljubljanske mlekarne, 0,2l

0,72 €

3,60 €/L

kremna špinača, garden good, zamrznjeno, 450 g+100%
Mercator

garden good

450 g

kremna špinača, garden good, zamrznjeno, 450 g

0,36 €

0,72 €

1,60 €/kg

rdeči kidney fižol v slanici, spar, 380g
Spar
spar380 g

rdeči kidney fižol v slanici, spar, 380g

0,69 €
1,82 €/kg
0,69 €
1,82 €/kg
Spar
beli fižol v slanici, spar, 380g
Spar
spar380 g

beli fižol v slanici, spar, 380g

0,69 €
1,82 €/kg
0,69 €
1,82 €/kg
Spar
pecilni prašek, dolcela, 6/1, 12g-30%
Spar
dolcela72 g

pecilni prašek, dolcela, 6/1, 12g

0,69 €0,99 €
9,58 €/kg
0,69 €0,99 €
9,58 €/kg
Spar
vanilin sladkor, dolcela, 6/1, 8g-30%
Spar
dolcela48 g

vanilin sladkor, dolcela, 6/1, 8g

0,69 €0,99 €
14,38 €/kg
0,69 €0,99 €
14,38 €/kg
Spar
sadna kaša jabolko, marelica, banana & breskev, spar natur*pur, 100g
Spar
spar natur pur100 g

sadna kaša jabolko, marelica, banana & breskev, spar natur*pur, 100g

0,69 €
6,90 €/kg
0,69 €
6,90 €/kg
Spar
negazirana naravna mineralna voda, jana, 1l+25%
Spar
jana1 L

negazirana naravna mineralna voda, jana, 1l

0,69 €0,55 €
0,69 €/L
0,69 €0,55 €
0,69 €/L
Spar
gazirana naravna mineralna voda classic, radenska kraljevi vrelec, 0,75l-21%
Spar
radenska750 ml

gazirana naravna mineralna voda classic, radenska kraljevi vrelec, 0,75l

0,69 €0,87 €
0,92 €/L
0,69 €0,87 €
0,92 €/L
Spar
negazirana naravna mineralna voda, radenska naturelle, 0,33l+19%
Spar
radenska330 ml

negazirana naravna mineralna voda, radenska naturelle, 0,33l

0,69 €0,58 €
2,09 €/L
0,69 €0,58 €
2,09 €/L
Spar
ledeni čaj limona iz črnega čaja in šipka, spar, 0,5l
Spar
spar500 ml

ledeni čaj limona iz črnega čaja in šipka, spar, 0,5l

0,69 €
1,38 €/L
0,69 €
1,38 €/L
Spar
ledeni čaj z okusom breskve, s-budget, 1,5l-5%
Spar
s-budget1,5 L

ledeni čaj z okusom breskve, s-budget, 1,5l

0,69 €0,73 €
0,46 €/L
0,69 €0,73 €
0,46 €/L
Spar
energijski napitek xxl, s-budget, 0,5l
Spar
s-budget500 ml

energijski napitek xxl, s-budget, 0,5l

0,69 €
1,38 €/L
0,69 €
1,38 €/L
Spar
1...16171819202122...697
mineralna voda, sarajevski kiseljak, 1,5l+25%
Spar
sarajevski kiseljak1,5 L

mineralna voda, sarajevski kiseljak, 1,5l

0,69 €0,55 €
0,46 €/L
0,69 €0,55 €
0,46 €/L
Spar
kokošja pašteta, argeta junior, 27g+1%
Spar
argeta27 g

kokošja pašteta, argeta junior, 27g

0,69 €0,68 €
25,56 €/kg
0,69 €0,68 €
25,56 €/kg
Spar
čaj kamilica, spar, 20/1, 20g
Spar
spar20 g

čaj kamilica, spar, 20/1, 20g

0,69 €
34,50 €/kg
0,69 €
34,50 €/kg
Spar
kokošja pašteta, argeta, 27g+1%
Spar
argeta27 g

kokošja pašteta, argeta, 27g

0,69 €0,68 €
25,56 €/kg
0,69 €0,68 €
25,56 €/kg
Spar
lahki jagodni jogurt, jogobella, 150g
Spar
zott150 g

lahki jagodni jogurt, jogobella, 150g

0,69 €
4,60 €/kg
0,69 €
4,60 €/kg
Spar
skutina krema z jogurtom in jagodami, s-budget, 180g
Spar
s-budget180 g

skutina krema z jogurtom in jagodami, s-budget, 180g

0,69 €
3,83 €/kg
0,69 €
3,83 €/kg
Spar
skutina krema s stracciatello, s-budget, 180g
Spar
s-budget180 g

skutina krema s stracciatello, s-budget, 180g

0,69 €
3,83 €/kg
0,69 €
3,83 €/kg
Spar
ledena kava latte macchiato, s-budget, 250ml
Spar
s-budget250 ml

ledena kava latte macchiato, s-budget, 250ml

0,69 €
2,76 €/L
0,69 €
2,76 €/L
Spar
jogurt brez laktoze, navadni, zelene doline, 160g+23%
Spar
zelene doline160 g

jogurt brez laktoze, navadni, zelene doline, 160g

0,69 €0,56 €
4,31 €/kg
0,69 €0,56 €
4,31 €/kg
Spar
lahki čvrsti jogurt 1,3% m.m., zelene doline, 180g+57%
Spar
zelene doline180 g

lahki čvrsti jogurt 1,3% m.m., zelene doline, 180g

0,69 €0,44 €
3,83 €/kg
0,69 €0,44 €
3,83 €/kg
Spar
jogurt eksotik 3,5%, zott, jogobella, 150g+77%
Spar
zott150 g

jogurt eksotik 3,5%, zott, jogobella, 150g

0,69 €0,39 €
4,60 €/kg
0,69 €0,39 €
4,60 €/kg
Spar
jogurt navadni lahki 1,3% m.m., mu, 180g+41%
Spar
ljubljanske mlekarne180 g

jogurt navadni lahki 1,3% m.m., mu, 180g

0,69 €0,49 €
3,83 €/kg
0,69 €0,49 €
3,83 €/kg
Spar
jogurt navadni 3,2% m.m., mu, 180g+41%
Spar
ljubljanske mlekarne180 g

jogurt navadni 3,2% m.m., mu, 180g

0,69 €0,49 €
3,83 €/kg
0,69 €0,49 €
3,83 €/kg
Spar
sadni jogurt, več okusov, 3,5% m. m., jogobella, zott, 150g+77%
Spar
zott150 g

sadni jogurt, več okusov, 3,5% m. m., jogobella, zott, 150g

0,69 €0,39 €
4,60 €/kg
0,69 €0,39 €
4,60 €/kg
Spar
jogurt čvrsti 3,2% m.m., 240g, xxl+10%
Spar
zelene doline240 g

jogurt čvrsti 3,2% m.m., 240g, xxl

0,69 €0,63 €
2,88 €/kg
0,69 €0,63 €
2,88 €/kg
Spar
skutina krema z vanilijo, s-budget, 180g
Spar
s-budget180 g

skutina krema z vanilijo, s-budget, 180g

0,69 €
3,83 €/kg
0,69 €
3,83 €/kg
Spar
čvrsti jogurt 3,2% m.m., zelene doline, 180g+57%
Spar
zelene doline180 g

čvrsti jogurt 3,2% m.m., zelene doline, 180g

0,69 €0,44 €
3,83 €/kg
0,69 €0,44 €
3,83 €/kg
Spar
kefir spar, 500ml-22%
Spar
spar500 ml

kefir spar, 500ml

0,69 €0,89 €
1,38 €/L
0,69 €0,89 €
1,38 €/L
Spar
Nektarine+75%
Tuš

Nektarine

0,70 €0,40 €
0,70 €0,40 €
Tuš
Česen +35%
Tuš

Česen

0,70 €0,52 €
0,70 €0,52 €
Tuš
polžki, št. 26, mercator simply pasta, 500 g
Mercator
simply pasta500 g

polžki, št. 26, mercator simply pasta, 500 g

0,70 €
1,40 €/kg
0,70 €
1,40 €/kg
Mercator
mešanica začimb za jabolčni zavitek, kotanyi, 26 g
Mercator
kotanyi26 g

mešanica začimb za jabolčni zavitek, kotanyi, 26 g

0,70 €
26,92 €/kg
0,70 €
26,92 €/kg
Mercator
polžki, št. 26, mercator simply pasta, 500 g+1%
Mercator
mercator simply pasta500 g

polžki, št. 26, mercator simply pasta, 500 g

0,70 €0,69 €
1,40 €/kg
0,70 €0,69 €
1,40 €/kg
Mercator
bio večzrnati riževi vaflji, spar natur*pur, 100g
Spar
spar natur pur100 g

bio večzrnati riževi vaflji, spar natur*pur, 100g

0,70 €
7,00 €/kg
0,70 €
7,00 €/kg
Spar
bio polnozrnati riževi vaflji spar natur*pur, 100g
Spar
spar natur pur100 g

bio polnozrnati riževi vaflji spar natur*pur, 100g

0,70 €
7,00 €/kg
0,70 €
7,00 €/kg
Spar
špinača rezana s-budget, 400g
Spar
s-budget400 g

špinača rezana s-budget, 400g

0,70 €
1,75 €/kg
0,70 €
1,75 €/kg
Spar
žemlje za dopeko, s-budget, 6/1, 300g-11%
Spar
s-budget300 g

žemlje za dopeko, s-budget, 6/1, 300g

0,70 €0,79 €
2,33 €/kg
0,70 €0,79 €
2,33 €/kg
Spar
Čokolada mlečna Kraljestvo živali, 15g+3%
Tuš
kras15 g

Čokolada mlečna Kraljestvo živali, 15g

0,71 €0,69 €
47,33 €/kg
0,71 €0,69 €
47,33 €/kg
Tuš
Vafelj Nutbar Knoppers, 40g+3%
Tuš
knoppers40 g

Vafelj Nutbar Knoppers, 40g

0,71 €0,69 €
17,75 €/kg
0,71 €0,69 €
17,75 €/kg
Tuš
Bonboni Rondo, classic, 28g+3%
Tuš
rondo c28 g

Bonboni Rondo, classic, 28g

0,71 €0,69 €
25,36 €/kg
0,71 €0,69 €
25,36 €/kg
Tuš
bagete za dopeko, s-budget, 2/1, 300g-10%
Spar
s-budget300 g

bagete za dopeko, s-budget, 2/1, 300g

0,71 €0,79 €
2,37 €/kg
0,71 €0,79 €
2,37 €/kg
Spar
sadni jogurt, breskev in banana, bauer, 125 g
Spar
bauer125 g

sadni jogurt, breskev in banana, bauer, 125 g

0,71 €
5,68 €/kg
0,71 €
5,68 €/kg
Spar
Negazirana Mineralna Voda Dana 1,5 L+60%
Tuš
dana1,5 L

Negazirana Mineralna Voda Dana 1,5 L

0,72 €0,45 €
0,48 €/L
0,72 €0,45 €
0,48 €/L
Tuš
Puding Royal Vanilija 40 g
Tuš
royal40 g

Puding Royal Vanilija 40 g

0,72 €
18,00 €/kg
0,72 €
18,00 €/kg
Tuš
Puding Royal Čokoalda 50 g
Tuš
royal50 g

Puding Royal Čokoalda 50 g

0,72 €
14,40 €/kg
0,72 €
14,40 €/kg
Tuš
Puding Royal Borovnica 40 g
Tuš
royal´s40 g

Puding Royal Borovnica 40 g

0,72 €
18,00 €/kg
0,72 €
18,00 €/kg
Tuš
listnato testo, navadno, good choice, 280g
Hofer
good choice280 g

listnato testo, navadno, good choice, 280g

0,72 €
2,57 €/kg
0,72 €
2,57 €/kg
Hofer
čokoladno mleko, ljubljanske mlekarne, 0,2l
Spar
ljubljanske mlekarne200 ml

čokoladno mleko, ljubljanske mlekarne, 0,2l

0,72 €
3,60 €/L
0,72 €
3,60 €/L
Spar
kremna špinača, garden good, zamrznjeno, 450 g+100%
Mercator
garden good450 g

kremna špinača, garden good, zamrznjeno, 450 g

0,72 €0,36 €
1,60 €/kg
0,72 €0,36 €
1,60 €/kg
Mercator