bauer
Pakiranje: 125 g
Cena na enoto: 5,68 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
spar natur pur
125 g
1,19 €
1,25 €
10,00 €/kg
mu cuisine
1,79 €
1,69 €
13,52 €/kg
fattorie
2,69 €
2,15 €
17,20 €/kg
21,52 €/kg
free zone
160 g
0,49 €
0,45 €
2,81 €/kg
250 g
0,54 €
2,16 €/kg
spar free from
400 g
4,48 €/kg
zelene doline
180 g
0,44 €
0,69 €
3,83 €/kg
0,55 €
3,06 €/kg
0,34 €
1,89 €/kg
200 g
0,79 €
3,95 €/kg
bio zone
0,53 €
2,65 €/kg