Digitalna Košarica

© 2026 Digitalna Košarica. Vse pravice pridržane.

Pogoji uporabePolitika zasebnosti
Digitalna Košarica
PopustiPriljubljeniPrimerjava
PopustiPriljubljeniPrimerjava

Vsi izdelki

Razvrsti

34860 izdelkov v 5 trgovinah

mokra hrana za mačke, losos, felix, 85 g-18%
Mercator

felix purina

85 g

mokra hrana za mačke, losos, felix, 85 g

0,79 €

0,65 €

7,65 €/kg

mokra hrana za mačke, zajec, losos, 85 g-18%
Mercator

felix purina

85 g

mokra hrana za mačke, zajec, losos, 85 g

0,79 €

0,65 €

7,65 €/kg

mokra hrana za mačke, piščanec, felix, 85 g-18%
Mercator

felix purina

85 g

mokra hrana za mačke, piščanec, felix, 85 g

0,79 €

0,65 €

7,65 €/kg

lahki kefir, 0,9 % m.m., z bregov, 200 g
Mercator

vindija

200 g

lahki kefir, 0,9 % m.m., z bregov, 200 g

0,65 €

3,25 €/kg

krof z marelično marmelado, don don, 80 g
Mercator

t5m

80 g

krof z marelično marmelado, don don, 80 g

0,65 €

8,13 €/kg

jodirana grobo mleta morska sol, droga, 1 kg
Mercator

droga

1 kg

jodirana grobo mleta morska sol, droga, 1 kg

0,65 €

0,65 €/kg

mokra hrana za pse z govedino, king, 415g
Spar

king

415 g

mokra hrana za pse z govedino, king, 415g

0,65 €

1,57 €/kg

mokra hrana za pse s perutnino, king, 415g
Spar

king

415 g

mokra hrana za pse s perutnino, king, 415g

0,65 €

1,57 €/kg

priboljšek za pse govedina beef stick, vitakraft, 12g+2%
Spar

vitakraft

1 kos

priboljšek za pse govedina beef stick, vitakraft, 12g

0,64 €

0,65 €

0,65 €/kos

mokra hrana za mačke s perutnino, king, 415g+33%
Spar

king

415 g

mokra hrana za mačke s perutnino, king, 415g

0,49 €

0,65 €

1,57 €/kg

mokra hrana za mačke z ribo, king, 415g+33%
Spar

king

415 g

mokra hrana za mačke z ribo, king, 415g

0,49 €

0,65 €

1,57 €/kg

priboljšek za pse original beef stick, vitakraft, 12g+2%
Spar

vitakraft

1 kos

priboljšek za pse original beef stick, vitakraft, 12g

0,64 €

0,65 €

0,65 €/kos

mokra hrana za mačke z govedino, king, 415g+33%
Spar

king

415 g

mokra hrana za mačke z govedino, king, 415g

0,49 €

0,65 €

1,57 €/kg

slane palčke polnjene z arašidi, spar, 150g-3%
Spar

spar

150 g

slane palčke polnjene z arašidi, spar, 150g

0,67 €

0,65 €

4,33 €/kg

bonboni gozdni sadeži, cedevita, 18g+67%
Spar

cedevita

18 g

bonboni gozdni sadeži, cedevita, 18g

0,39 €

0,65 €

36,11 €/kg

instant rezanci z okus zelenjave, s-buget, 90g
Spar

s-budget

85 g

instant rezanci z okus zelenjave, s-buget, 90g

0,65 €

7,65 €/kg

instant rezanci z okusom govedine, s-budget, 86g
Spar

s-budget

86 g

instant rezanci z okusom govedine, s-budget, 86g

0,65 €

7,56 €/kg

rogljič masleni, spar premium, 50g
Spar

spar premium

50 g

rogljič masleni, spar premium, 50g

0,65 €

13,00 €/kg

prašek za puding z okusom bele čokolade in cimeta
Spar

dr. oetker

42 g

prašek za puding z okusom bele čokolade in cimeta

0,65 €

15,48 €/kg

šlag pena, podravka, 36g-21%
Spar

podravka

36 g

šlag pena, podravka, 36g

0,82 €

0,65 €

18,06 €/kg

puding lešnik, dolcela, 40g
Spar

dolcela

40 g

puding lešnik, dolcela, 40g

0,65 €

16,25 €/kg

prašek za puding z okusom smetane in koščki biskvita
Spar

dr. oetker

40 g

prašek za puding z okusom smetane in koščki biskvita

0,65 €

16,25 €/kg

piščančja pašteta classic, poli paté, 50g+25%
Spar

poli

50 g

piščančja pašteta classic, poli paté, 50g

0,52 €

0,65 €

13,00 €/kg

kefir light 0,9% m.m. ´z bregov, vindija, 200g
Spar

vindija

200 g

kefir light 0,9% m.m. ´z bregov, vindija, 200g

0,65 €

3,25 €/kg

kefir ´z bregov, vindija, 200g+33%
Spar

vindija

200 g

kefir ´z bregov, vindija, 200g

0,49 €

0,65 €

3,25 €/kg

sadni jogurt, mango, mu, 160g+41%
Spar

ljubljanske mlekarne

160 g

sadni jogurt, mango, mu, 160g

0,46 €

0,65 €

4,06 €/kg

sadni jogurt marelica, mu, 160g+41%
Spar

ljubljanske mlekarne

160 g

sadni jogurt marelica, mu, 160g

0,46 €

0,65 €

4,06 €/kg

mlečna rezina, kinder pingui, 30g+33%
Spar

kinder

30 g

mlečna rezina, kinder pingui, 30g

0,49 €

0,65 €

21,67 €/kg

alpsko mleko polnomastno 3,5% m.m., 200ml
Spar

ljubljanske mlekarne

200 ml

alpsko mleko polnomastno 3,5% m.m., 200ml

0,65 €

3,25 €/L

ledena kava cappuccino, s-budget, 250ml-12%
Spar

s-budget

250 ml

ledena kava cappuccino, s-budget, 250ml

0,74 €

0,65 €

2,60 €/L

mleko 3,5% m.m., pomursko mlejko, 200ml+5%
Spar

pomurske mlekarne

200 g

mleko 3,5% m.m., pomursko mlejko, 200ml

0,62 €

0,65 €

3,25 €/kg

sadni jogurt jagoda, mu, 160g+41%
Spar

ljubljanske mlekarne

160 g

sadni jogurt jagoda, mu, 160g

0,46 €

0,65 €

4,06 €/kg

sadni jogurt borovnica, mu, 160g+41%
Spar

ljubljanske mlekarne

160 g

sadni jogurt borovnica, mu, 160g

0,46 €

0,65 €

4,06 €/kg

Sadna Pijača Fructal Dvojni C 0,2 L
Tuš

fructal

200 ml

Sadna Pijača Fructal Dvojni C 0,2 L

0,66 €

3,30 €/L

negazirana mineralna voda, jana, 0,75 l+20%
Mercator

jana

750 ml

negazirana mineralna voda, jana, 0,75 l

0,55 €

0,66 €

0,88 €/L

gazirana energijska pijača z okusom limete, tavrinom in kofeinom s sladili, s-budget, 250ml
Spar

s-budget

250 ml

gazirana energijska pijača z okusom limete, tavrinom in kofeinom s sladili, s-budget, 250ml

0,66 €

2,64 €/L

energijski napitek borovnica brez sladkorja, s-budget, 250ml
Spar

s-budget

250 ml

energijski napitek borovnica brez sladkorja, s-budget, 250ml

0,66 €

2,64 €/L

brezalkoholna sadna pijača dvojni c, fructal, 0,2l+2%
Spar

fructal

200 ml

brezalkoholna sadna pijača dvojni c, fructal, 0,2l

0,65 €

0,66 €

3,30 €/L

voda s športnim zamaškom, jana, 0,75l+6%
Spar

jana

750 ml

voda s športnim zamaškom, jana, 0,75l

0,62 €

0,66 €

0,88 €/L

gazirana energijska pijača z okusom marelice in jagode, s-budget, 250ml
Spar

s-budget

250 ml

gazirana energijska pijača z okusom marelice in jagode, s-budget, 250ml

0,66 €

2,64 €/L

gazirana pijača z okusom kole cola light, spar, 0,5l+32%
Spar

spar

500 ml

gazirana pijača z okusom kole cola light, spar, 0,5l

0,50 €

0,66 €

1,32 €/L

gazirana pijača, pomaranča, flirt, 1500ml
Hofer

flirt

1,5 L

gazirana pijača, pomaranča, flirt, 1500ml

0,67 €

0,45 €/L

gazirana pijača, limona, flirt, 1500ml
Hofer

flirt

1,5 L

gazirana pijača, limona, flirt, 1500ml

0,67 €

0,45 €/L

Mlade Hruške+12%
Tuš

Mlade Hruške

0,60 €

0,67 €

Bonboni Cedevita, limona, 18 g+3%
Tuš

CEDEVITA VIN

18 g

Bonboni Cedevita, limona, 18 g

0,65 €

0,67 €

37,22 €/kg

Negazirana Mineralna Voda Radenska Naturelle 1,5 L-1%
Tuš

radenska

1,5 L

Negazirana Mineralna Voda Radenska Naturelle 1,5 L

0,68 €

0,67 €

0,45 €/L

Pijača Dana marelica, 0,2l+103%
Tuš

dana

200 ml

Pijača Dana marelica, 0,2l

0,33 €

0,67 €

3,35 €/L

Pijača Dana jabolko, 0,2l+103%
Tuš

dana

200 ml

Pijača Dana jabolko, 0,2l

0,33 €

0,67 €

3,35 €/L

Bonboni Euka, menthol, 90 g
Tuš

evropa

90 g

Bonboni Euka, menthol, 90 g

0,67 €

7,44 €/kg

Rogljiček Francoski, masleni, krivljen, 70 g+5%
Tuš

PEK.PEČJAK

70 g

Rogljiček Francoski, masleni, krivljen, 70 g

0,64 €

0,67 €

9,57 €/kg

mokra hrana za mačke, losos, felix, 85 g-18%
Mercator
felix purina85 g

mokra hrana za mačke, losos, felix, 85 g

0,65 €0,79 €
7,65 €/kg
0,65 €0,79 €
7,65 €/kg
Mercator
mokra hrana za mačke, zajec, losos, 85 g-18%
Mercator
felix purina85 g

mokra hrana za mačke, zajec, losos, 85 g

0,65 €0,79 €
7,65 €/kg
0,65 €0,79 €
7,65 €/kg
Mercator
mokra hrana za mačke, piščanec, felix, 85 g-18%
Mercator
felix purina85 g

mokra hrana za mačke, piščanec, felix, 85 g

0,65 €0,79 €
7,65 €/kg
0,65 €0,79 €
7,65 €/kg
Mercator
lahki kefir, 0,9 % m.m., z bregov, 200 g
Mercator
vindija200 g

lahki kefir, 0,9 % m.m., z bregov, 200 g

0,65 €
3,25 €/kg
0,65 €
3,25 €/kg
Mercator
krof z marelično marmelado, don don, 80 g
Mercator
t5m80 g

krof z marelično marmelado, don don, 80 g

0,65 €
8,13 €/kg
0,65 €
8,13 €/kg
Mercator
jodirana grobo mleta morska sol, droga, 1 kg
Mercator
droga1 kg

jodirana grobo mleta morska sol, droga, 1 kg

0,65 €
0,65 €/kg
0,65 €
0,65 €/kg
Mercator
mokra hrana za pse z govedino, king, 415g
Spar
king415 g

mokra hrana za pse z govedino, king, 415g

0,65 €
1,57 €/kg
0,65 €
1,57 €/kg
Spar
mokra hrana za pse s perutnino, king, 415g
Spar
king415 g

mokra hrana za pse s perutnino, king, 415g

0,65 €
1,57 €/kg
0,65 €
1,57 €/kg
Spar
priboljšek za pse govedina beef stick, vitakraft, 12g+2%
Spar
vitakraft1 kos

priboljšek za pse govedina beef stick, vitakraft, 12g

0,65 €0,64 €
0,65 €/kos
0,65 €0,64 €
0,65 €/kos
Spar
mokra hrana za mačke s perutnino, king, 415g+33%
Spar
king415 g

mokra hrana za mačke s perutnino, king, 415g

0,65 €0,49 €
1,57 €/kg
0,65 €0,49 €
1,57 €/kg
Spar
mokra hrana za mačke z ribo, king, 415g+33%
Spar
king415 g

mokra hrana za mačke z ribo, king, 415g

0,65 €0,49 €
1,57 €/kg
0,65 €0,49 €
1,57 €/kg
Spar
1...12131415161718...698
priboljšek za pse original beef stick, vitakraft, 12g+2%
Spar
vitakraft1 kos

priboljšek za pse original beef stick, vitakraft, 12g

0,65 €0,64 €
0,65 €/kos
0,65 €0,64 €
0,65 €/kos
Spar
mokra hrana za mačke z govedino, king, 415g+33%
Spar
king415 g

mokra hrana za mačke z govedino, king, 415g

0,65 €0,49 €
1,57 €/kg
0,65 €0,49 €
1,57 €/kg
Spar
slane palčke polnjene z arašidi, spar, 150g-3%
Spar
spar150 g

slane palčke polnjene z arašidi, spar, 150g

0,65 €0,67 €
4,33 €/kg
0,65 €0,67 €
4,33 €/kg
Spar
bonboni gozdni sadeži, cedevita, 18g+67%
Spar
cedevita18 g

bonboni gozdni sadeži, cedevita, 18g

0,65 €0,39 €
36,11 €/kg
0,65 €0,39 €
36,11 €/kg
Spar
instant rezanci z okus zelenjave, s-buget, 90g
Spar
s-budget85 g

instant rezanci z okus zelenjave, s-buget, 90g

0,65 €
7,65 €/kg
0,65 €
7,65 €/kg
Spar
instant rezanci z okusom govedine, s-budget, 86g
Spar
s-budget86 g

instant rezanci z okusom govedine, s-budget, 86g

0,65 €
7,56 €/kg
0,65 €
7,56 €/kg
Spar
rogljič masleni, spar premium, 50g
Spar
spar premium50 g

rogljič masleni, spar premium, 50g

0,65 €
13,00 €/kg
0,65 €
13,00 €/kg
Spar
prašek za puding z okusom bele čokolade in cimeta
Spar
dr. oetker42 g

prašek za puding z okusom bele čokolade in cimeta

0,65 €
15,48 €/kg
0,65 €
15,48 €/kg
Spar
šlag pena, podravka, 36g-21%
Spar
podravka36 g

šlag pena, podravka, 36g

0,65 €0,82 €
18,06 €/kg
0,65 €0,82 €
18,06 €/kg
Spar
puding lešnik, dolcela, 40g
Spar
dolcela40 g

puding lešnik, dolcela, 40g

0,65 €
16,25 €/kg
0,65 €
16,25 €/kg
Spar
prašek za puding z okusom smetane in koščki biskvita
Spar
dr. oetker40 g

prašek za puding z okusom smetane in koščki biskvita

0,65 €
16,25 €/kg
0,65 €
16,25 €/kg
Spar
piščančja pašteta classic, poli paté, 50g+25%
Spar
poli50 g

piščančja pašteta classic, poli paté, 50g

0,65 €0,52 €
13,00 €/kg
0,65 €0,52 €
13,00 €/kg
Spar
kefir light 0,9% m.m. ´z bregov, vindija, 200g
Spar
vindija200 g

kefir light 0,9% m.m. ´z bregov, vindija, 200g

0,65 €
3,25 €/kg
0,65 €
3,25 €/kg
Spar
kefir ´z bregov, vindija, 200g+33%
Spar
vindija200 g

kefir ´z bregov, vindija, 200g

0,65 €0,49 €
3,25 €/kg
0,65 €0,49 €
3,25 €/kg
Spar
sadni jogurt, mango, mu, 160g+41%
Spar
ljubljanske mlekarne160 g

sadni jogurt, mango, mu, 160g

0,65 €0,46 €
4,06 €/kg
0,65 €0,46 €
4,06 €/kg
Spar
sadni jogurt marelica, mu, 160g+41%
Spar
ljubljanske mlekarne160 g

sadni jogurt marelica, mu, 160g

0,65 €0,46 €
4,06 €/kg
0,65 €0,46 €
4,06 €/kg
Spar
mlečna rezina, kinder pingui, 30g+33%
Spar
kinder30 g

mlečna rezina, kinder pingui, 30g

0,65 €0,49 €
21,67 €/kg
0,65 €0,49 €
21,67 €/kg
Spar
alpsko mleko polnomastno 3,5% m.m., 200ml
Spar
ljubljanske mlekarne200 ml

alpsko mleko polnomastno 3,5% m.m., 200ml

0,65 €
3,25 €/L
0,65 €
3,25 €/L
Spar
ledena kava cappuccino, s-budget, 250ml-12%
Spar
s-budget250 ml

ledena kava cappuccino, s-budget, 250ml

0,65 €0,74 €
2,60 €/L
0,65 €0,74 €
2,60 €/L
Spar
mleko 3,5% m.m., pomursko mlejko, 200ml+5%
Spar
pomurske mlekarne200 g

mleko 3,5% m.m., pomursko mlejko, 200ml

0,65 €0,62 €
3,25 €/kg
0,65 €0,62 €
3,25 €/kg
Spar
sadni jogurt jagoda, mu, 160g+41%
Spar
ljubljanske mlekarne160 g

sadni jogurt jagoda, mu, 160g

0,65 €0,46 €
4,06 €/kg
0,65 €0,46 €
4,06 €/kg
Spar
sadni jogurt borovnica, mu, 160g+41%
Spar
ljubljanske mlekarne160 g

sadni jogurt borovnica, mu, 160g

0,65 €0,46 €
4,06 €/kg
0,65 €0,46 €
4,06 €/kg
Spar
Sadna Pijača Fructal Dvojni C 0,2 L
Tuš
fructal200 ml

Sadna Pijača Fructal Dvojni C 0,2 L

0,66 €
3,30 €/L
0,66 €
3,30 €/L
Tuš
negazirana mineralna voda, jana, 0,75 l+20%
Mercator
jana750 ml

negazirana mineralna voda, jana, 0,75 l

0,66 €0,55 €
0,88 €/L
0,66 €0,55 €
0,88 €/L
Mercator
gazirana energijska pijača z okusom limete, tavrinom in kofeinom s sladili, s-budget, 250ml
Spar
s-budget250 ml

gazirana energijska pijača z okusom limete, tavrinom in kofeinom s sladili, s-budget, 250ml

0,66 €
2,64 €/L
0,66 €
2,64 €/L
Spar
energijski napitek borovnica brez sladkorja, s-budget, 250ml
Spar
s-budget250 ml

energijski napitek borovnica brez sladkorja, s-budget, 250ml

0,66 €
2,64 €/L
0,66 €
2,64 €/L
Spar
brezalkoholna sadna pijača dvojni c, fructal, 0,2l+2%
Spar
fructal200 ml

brezalkoholna sadna pijača dvojni c, fructal, 0,2l

0,66 €0,65 €
3,30 €/L
0,66 €0,65 €
3,30 €/L
Spar
voda s športnim zamaškom, jana, 0,75l+6%
Spar
jana750 ml

voda s športnim zamaškom, jana, 0,75l

0,66 €0,62 €
0,88 €/L
0,66 €0,62 €
0,88 €/L
Spar
gazirana energijska pijača z okusom marelice in jagode, s-budget, 250ml
Spar
s-budget250 ml

gazirana energijska pijača z okusom marelice in jagode, s-budget, 250ml

0,66 €
2,64 €/L
0,66 €
2,64 €/L
Spar
gazirana pijača z okusom kole cola light, spar, 0,5l+32%
Spar
spar500 ml

gazirana pijača z okusom kole cola light, spar, 0,5l

0,66 €0,50 €
1,32 €/L
0,66 €0,50 €
1,32 €/L
Spar
gazirana pijača, pomaranča, flirt, 1500ml
Hofer
flirt1,5 L

gazirana pijača, pomaranča, flirt, 1500ml

0,67 €
0,45 €/L
0,67 €
0,45 €/L
Hofer
gazirana pijača, limona, flirt, 1500ml
Hofer
flirt1,5 L

gazirana pijača, limona, flirt, 1500ml

0,67 €
0,45 €/L
0,67 €
0,45 €/L
Hofer
Mlade Hruške+12%
Tuš

Mlade Hruške

0,67 €0,60 €
0,67 €0,60 €
Tuš
Bonboni Cedevita, limona, 18 g+3%
Tuš
CEDEVITA VIN18 g

Bonboni Cedevita, limona, 18 g

0,67 €0,65 €
37,22 €/kg
0,67 €0,65 €
37,22 €/kg
Tuš
Negazirana Mineralna Voda Radenska Naturelle 1,5 L-1%
Tuš
radenska1,5 L

Negazirana Mineralna Voda Radenska Naturelle 1,5 L

0,67 €0,68 €
0,45 €/L
0,67 €0,68 €
0,45 €/L
Tuš
Pijača Dana marelica, 0,2l+103%
Tuš
dana200 ml

Pijača Dana marelica, 0,2l

0,67 €0,33 €
3,35 €/L
0,67 €0,33 €
3,35 €/L
Tuš
Pijača Dana jabolko, 0,2l+103%
Tuš
dana200 ml

Pijača Dana jabolko, 0,2l

0,67 €0,33 €
3,35 €/L
0,67 €0,33 €
3,35 €/L
Tuš
Bonboni Euka, menthol, 90 g
Tuš
evropa90 g

Bonboni Euka, menthol, 90 g

0,67 €
7,44 €/kg
0,67 €
7,44 €/kg
Tuš
Rogljiček Francoski, masleni, krivljen, 70 g+5%
Tuš
PEK.PEČJAK70 g

Rogljiček Francoski, masleni, krivljen, 70 g

0,67 €0,64 €
9,57 €/kg
0,67 €0,64 €
9,57 €/kg
Tuš