Digitalna Košarica

© 2026 Digitalna Košarica. Vse pravice pridržane.

Pogoji uporabePolitika zasebnosti
Digitalna Košarica
PopustiPriljubljeniPrimerjava
PopustiPriljubljeniPrimerjava

Vsi izdelki

Razvrsti

34860 izdelkov v 5 trgovinah

pijača, jabolko, dana, 0,2 l
Mercator

dana

200 ml

pijača, jabolko, dana, 0,2 l

0,60 €

3,00 €/L

pijača, jagoda, dana, 0,2 l
Mercator

dana

200 ml

pijača, jagoda, dana, 0,2 l

0,60 €

3,00 €/L

ledeni čaj, breskev, mercator, 0,5 l+22%
Mercator

mercator

500 ml

ledeni čaj, breskev, mercator, 0,5 l

0,49 €

0,60 €

1,20 €/L

jodirana morska sol fina, droga, 1kg+2%
Spar

droga

1 kg

jodirana morska sol fina, droga, 1kg

0,59 €

0,60 €

0,60 €/kg

negazirana brezalkoholna pijača z jabolčnim sokom in dodanim kalcijem, dana, 0,2l+33%
Spar

dana

200 ml

negazirana brezalkoholna pijača z jabolčnim sokom in dodanim kalcijem, dana, 0,2l

0,45 €

0,60 €

3,00 €/L

pijača z jagodno kašo, dana, 200ml+33%
Spar

dana

200 ml

pijača z jagodno kašo, dana, 200ml

0,45 €

0,60 €

3,00 €/L

kremna gobova juha, s-budget, 65g
Spar

s-budget

65 g

kremna gobova juha, s-budget, 65g

0,61 €

9,38 €/kg

Desert Bananko, 30g+3%
Tuš

bananko

30 g

Desert Bananko, 30g

0,59 €

0,61 €

20,33 €/kg

Hruška Viljamovka+11%
Tuš

Hruška Viljamovka

0,55 €

0,61 €

Sol Paška morska, 1kg
Tuš

pag

1 kg

Sol Paška morska, 1kg

0,61 €

0,61 €/kg

Lizika Chupa Chups, melody pops, 15g+3%
Tuš

chupa chups

15 g

Lizika Chupa Chups, melody pops, 15g

0,59 €

0,61 €

40,67 €/kg

Lizika Chupa Chups Skull, 15g+3%
Tuš

chupa chups

15 g

Lizika Chupa Chups Skull, 15g

0,59 €

0,61 €

40,67 €/kg

Pijača Dana jagoda, 0,2l+74%
Tuš

dana

200 ml

Pijača Dana jagoda, 0,2l

0,35 €

0,61 €

3,05 €/L

Lepinja 160 g +24%
Tuš

tvojih 5 minut

160 g

Lepinja 160 g

0,49 €

0,61 €

3,81 €/kg

kisla smetana, milfina, 180g
Hofer

milfina

180 g

kisla smetana, milfina, 180g

0,61 €

3,39 €/kg

fina jodirana morska paška sol, solana pag, zop, 1 kg
Mercator

pag

1 kg

fina jodirana morska paška sol, solana pag, zop, 1 kg

0,61 €

0,61 €/kg

pinjenec natur, 0,5 % m.m., pronutri, 220 g
Mercator

pomurske mlekarne

220 g

pinjenec natur, 0,5 % m.m., pronutri, 220 g

0,61 €

2,77 €/kg

instant rezanci z okus piščanca, s-buget, 90g
Spar

s-budget

90 g

instant rezanci z okus piščanca, s-buget, 90g

0,61 €

6,78 €/kg

kuhinjska morska sol, jodirana, fina, solana pag, 1kg
Spar

pag

1 kg

kuhinjska morska sol, jodirana, fina, solana pag, 1kg

0,61 €

0,61 €/kg

radler grenivka pittinger, 0,5l+17%
Spar

pittinger

500 ml

radler grenivka pittinger, 0,5l

0,52 €

0,61 €

1,22 €/L

zeleni čaj, spar, 20/1, 34g
Spar

spar

34 g

zeleni čaj, spar, 20/1, 34g

0,61 €

17,94 €/kg

-30%
Spar

proof

85 g

mokra hrana za mačke piščanec v želeju, proof, 85g

0,89 €

0,62 €

7,29 €/kg

-30%
Spar

proof

100 g

mokra hrana za pse piščanec z govedino v brusnični omaki, proof, 100g

0,89 €

0,62 €

6,20 €/kg

-30%
Spar

proof

85 g

mokra hrana za mačke piščanec z lososom v želeju, proof, 85g

0,89 €

0,62 €

7,29 €/kg

-30%
Spar

proof

100 g

mokra hrana za pse piščanec z korenjem v omaki, proof, 100g

0,89 €

0,62 €

6,20 €/kg

-30%
Spar

proof

85 g

mokra hrana za mačke piščanec z govedino v želeju, proof, 85g

0,89 €

0,62 €

7,29 €/kg

-30%
Spar

proof

85 g

mokra hrana za mačke piščanec z brancinom v špinačni omaki, proof, 85g

0,89 €

0,62 €

7,29 €/kg

-30%
Spar

proof

85 g

mokra hrana za mačke piščanec s puranom v korenčkovi omaki, proof, 85g

0,89 €

0,62 €

7,29 €/kg

pilos kisla smetana brez laktoze
Lidl

pilos

180 g

pilos kisla smetana brez laktoze

0,62 €

3,44 €/kg

kisla smetana brez laktoze, milsani, 180g
Hofer

milsani

180 g

kisla smetana brez laktoze, milsani, 180g

0,62 €

3,44 €/kg

vanilin puding, dolcela, 37 g
Mercator

dolcela

37 g

vanilin puding, dolcela, 37 g

0,62 €

16,76 €/kg

kisla smetana brez laktoze, 18 % m.m., free zone, 180 g-10%
Mercator

free zone

180 g

kisla smetana brez laktoze, 18 % m.m., free zone, 180 g

0,69 €

0,62 €

3,44 €/kg

naravna gazirana voda, jamnica, 0,5 l-10%
Mercator

jamnica

500 ml

naravna gazirana voda, jamnica, 0,5 l

0,69 €

0,62 €

1,24 €/L

margarina za peko, mercator, 250 g
Mercator

mercator

250 g

margarina za peko, mercator, 250 g

0,62 €

2,48 €/kg

puding vanilija dolcela, podravka, 37g
Spar

dolcela

37 g

puding vanilija dolcela, podravka, 37g

0,62 €

16,76 €/kg

puding čokolada dolcela, podravka, 45g
Spar

dolcela

45 g

puding čokolada dolcela, podravka, 45g

0,62 €

13,78 €/kg

negazirana naravna mineralna voda, dana, 1l+5%
Spar

dana

1 L

negazirana naravna mineralna voda, dana, 1l

0,59 €

0,62 €

0,62 €/L

jogurt z dodatki, vanilja, milsani, 180g
Hofer

milsani

180 g

jogurt z dodatki, vanilja, milsani, 180g

0,63 €

3,50 €/kg

jogurt z dodatki, banana, milsani, 180g
Hofer

milsani

180 g

jogurt z dodatki, banana, milsani, 180g

0,63 €

3,50 €/kg

Nektar Fructal, junior, jagoda, jabolko, grozdje, TBA, 0,2 l
Tuš

fructal

200 ml

Nektar Fructal, junior, jagoda, jabolko, grozdje, TBA, 0,2 l

0,63 €

3,15 €/L

Vaniljev sladkor bourbon, Kotányi, 10 g+26%
Tuš

kotanyi

10 g

Vaniljev sladkor bourbon, Kotányi, 10 g

0,50 €

0,63 €

63,00 €/kg

Lepinja Želvica, 120 g+29%
Tuš

PEKAR

120 g

Lepinja Želvica, 120 g

0,49 €

0,63 €

5,25 €/kg

Negazirana Mineralna Voda Dana 1 L+7%
Tuš

dana

1 L

Negazirana Mineralna Voda Dana 1 L

0,59 €

0,63 €

0,63 €/L

Nektar Fructal, junior več vrst sadja, TBA, 0,2 l
Tuš

fructal

200 ml

Nektar Fructal, junior več vrst sadja, TBA, 0,2 l

0,63 €

3,15 €/L

Nektar Fructal, junior, breskev jabolko, TBA, 0,2 l
Tuš

fructal

200 ml

Nektar Fructal, junior, breskev jabolko, TBA, 0,2 l

0,63 €

3,15 €/L

Ribice Bobi 50 g
Tuš

bobi

50 g

Ribice Bobi 50 g

0,63 €

12,60 €/kg

Izdolžena Rdeča Paprika+5%
Tuš

Izdolžena Rdeča Paprika

0,60 €

0,63 €

Pokovka Yumis, ekspandirana, slana, 100 g
Tuš

LBZ SUBSTITUT

100 g

Pokovka Yumis, ekspandirana, slana, 100 g

0,63 €

6,30 €/kg

Groba Morska Sol Droga 1 kg
Tuš

droga

1 kg

Groba Morska Sol Droga 1 kg

0,63 €

0,63 €/kg

Črnilni vložki, modri, 6/1
Tuš

schneider

6 kosov

Črnilni vložki, modri, 6/1

0,63 €

0,11 €/kos

pijača, jabolko, dana, 0,2 l
Mercator
dana200 ml

pijača, jabolko, dana, 0,2 l

0,60 €
3,00 €/L
0,60 €
3,00 €/L
Mercator
pijača, jagoda, dana, 0,2 l
Mercator
dana200 ml

pijača, jagoda, dana, 0,2 l

0,60 €
3,00 €/L
0,60 €
3,00 €/L
Mercator
ledeni čaj, breskev, mercator, 0,5 l+22%
Mercator
mercator500 ml

ledeni čaj, breskev, mercator, 0,5 l

0,60 €0,49 €
1,20 €/L
0,60 €0,49 €
1,20 €/L
Mercator
jodirana morska sol fina, droga, 1kg+2%
Spar
droga1 kg

jodirana morska sol fina, droga, 1kg

0,60 €0,59 €
0,60 €/kg
0,60 €0,59 €
0,60 €/kg
Spar
negazirana brezalkoholna pijača z jabolčnim sokom in dodanim kalcijem, dana, 0,2l+33%
Spar
dana200 ml

negazirana brezalkoholna pijača z jabolčnim sokom in dodanim kalcijem, dana, 0,2l

0,60 €0,45 €
3,00 €/L
0,60 €0,45 €
3,00 €/L
Spar
pijača z jagodno kašo, dana, 200ml+33%
Spar
dana200 ml

pijača z jagodno kašo, dana, 200ml

0,60 €0,45 €
3,00 €/L
0,60 €0,45 €
3,00 €/L
Spar
kremna gobova juha, s-budget, 65g
Spar
s-budget65 g

kremna gobova juha, s-budget, 65g

0,61 €
9,38 €/kg
0,61 €
9,38 €/kg
Spar
Desert Bananko, 30g+3%
Tuš
bananko30 g

Desert Bananko, 30g

0,61 €0,59 €
20,33 €/kg
0,61 €0,59 €
20,33 €/kg
Tuš
Hruška Viljamovka+11%
Tuš

Hruška Viljamovka

0,61 €0,55 €
0,61 €0,55 €
Tuš
Sol Paška morska, 1kg
Tuš
pag1 kg

Sol Paška morska, 1kg

0,61 €
0,61 €/kg
0,61 €
0,61 €/kg
Tuš
Lizika Chupa Chups, melody pops, 15g+3%
Tuš
chupa chups15 g

Lizika Chupa Chups, melody pops, 15g

0,61 €0,59 €
40,67 €/kg
0,61 €0,59 €
40,67 €/kg
Tuš
Lizika Chupa Chups Skull, 15g+3%
Tuš
chupa chups15 g

Lizika Chupa Chups Skull, 15g

0,61 €0,59 €
40,67 €/kg
0,61 €0,59 €
40,67 €/kg
Tuš
1...10111213141516...698
Pijača Dana jagoda, 0,2l+74%
Tuš
dana200 ml

Pijača Dana jagoda, 0,2l

0,61 €0,35 €
3,05 €/L
0,61 €0,35 €
3,05 €/L
Tuš
Lepinja 160 g +24%
Tuš
tvojih 5 minut160 g

Lepinja 160 g

0,61 €0,49 €
3,81 €/kg
0,61 €0,49 €
3,81 €/kg
Tuš
kisla smetana, milfina, 180g
Hofer
milfina180 g

kisla smetana, milfina, 180g

0,61 €
3,39 €/kg
0,61 €
3,39 €/kg
Hofer
fina jodirana morska paška sol, solana pag, zop, 1 kg
Mercator
pag1 kg

fina jodirana morska paška sol, solana pag, zop, 1 kg

0,61 €
0,61 €/kg
0,61 €
0,61 €/kg
Mercator
pinjenec natur, 0,5 % m.m., pronutri, 220 g
Mercator
pomurske mlekarne220 g

pinjenec natur, 0,5 % m.m., pronutri, 220 g

0,61 €
2,77 €/kg
0,61 €
2,77 €/kg
Mercator
instant rezanci z okus piščanca, s-buget, 90g
Spar
s-budget90 g

instant rezanci z okus piščanca, s-buget, 90g

0,61 €
6,78 €/kg
0,61 €
6,78 €/kg
Spar
kuhinjska morska sol, jodirana, fina, solana pag, 1kg
Spar
pag1 kg

kuhinjska morska sol, jodirana, fina, solana pag, 1kg

0,61 €
0,61 €/kg
0,61 €
0,61 €/kg
Spar
radler grenivka pittinger, 0,5l+17%
Spar
pittinger500 ml

radler grenivka pittinger, 0,5l

0,61 €0,52 €
1,22 €/L
0,61 €0,52 €
1,22 €/L
Spar
zeleni čaj, spar, 20/1, 34g
Spar
spar34 g

zeleni čaj, spar, 20/1, 34g

0,61 €
17,94 €/kg
0,61 €
17,94 €/kg
Spar
-30%
Spar
proof85 g

mokra hrana za mačke piščanec v želeju, proof, 85g

0,62 €0,89 €
7,29 €/kg
0,62 €0,89 €
7,29 €/kg
Spar
-30%
Spar
proof100 g

mokra hrana za pse piščanec z govedino v brusnični omaki, proof, 100g

0,62 €0,89 €
6,20 €/kg
0,62 €0,89 €
6,20 €/kg
Spar
-30%
Spar
proof85 g

mokra hrana za mačke piščanec z lososom v želeju, proof, 85g

0,62 €0,89 €
7,29 €/kg
0,62 €0,89 €
7,29 €/kg
Spar
-30%
Spar
proof100 g

mokra hrana za pse piščanec z korenjem v omaki, proof, 100g

0,62 €0,89 €
6,20 €/kg
0,62 €0,89 €
6,20 €/kg
Spar
-30%
Spar
proof85 g

mokra hrana za mačke piščanec z govedino v želeju, proof, 85g

0,62 €0,89 €
7,29 €/kg
0,62 €0,89 €
7,29 €/kg
Spar
-30%
Spar
proof85 g

mokra hrana za mačke piščanec z brancinom v špinačni omaki, proof, 85g

0,62 €0,89 €
7,29 €/kg
0,62 €0,89 €
7,29 €/kg
Spar
-30%
Spar
proof85 g

mokra hrana za mačke piščanec s puranom v korenčkovi omaki, proof, 85g

0,62 €0,89 €
7,29 €/kg
0,62 €0,89 €
7,29 €/kg
Spar
pilos kisla smetana brez laktoze
Lidl
pilos180 g

pilos kisla smetana brez laktoze

0,62 €
3,44 €/kg
0,62 €
3,44 €/kg
Lidl
kisla smetana brez laktoze, milsani, 180g
Hofer
milsani180 g

kisla smetana brez laktoze, milsani, 180g

0,62 €
3,44 €/kg
0,62 €
3,44 €/kg
Hofer
vanilin puding, dolcela, 37 g
Mercator
dolcela37 g

vanilin puding, dolcela, 37 g

0,62 €
16,76 €/kg
0,62 €
16,76 €/kg
Mercator
kisla smetana brez laktoze, 18 % m.m., free zone, 180 g-10%
Mercator
free zone180 g

kisla smetana brez laktoze, 18 % m.m., free zone, 180 g

0,62 €0,69 €
3,44 €/kg
0,62 €0,69 €
3,44 €/kg
Mercator
naravna gazirana voda, jamnica, 0,5 l-10%
Mercator
jamnica500 ml

naravna gazirana voda, jamnica, 0,5 l

0,62 €0,69 €
1,24 €/L
0,62 €0,69 €
1,24 €/L
Mercator
margarina za peko, mercator, 250 g
Mercator
mercator250 g

margarina za peko, mercator, 250 g

0,62 €
2,48 €/kg
0,62 €
2,48 €/kg
Mercator
puding vanilija dolcela, podravka, 37g
Spar
dolcela37 g

puding vanilija dolcela, podravka, 37g

0,62 €
16,76 €/kg
0,62 €
16,76 €/kg
Spar
puding čokolada dolcela, podravka, 45g
Spar
dolcela45 g

puding čokolada dolcela, podravka, 45g

0,62 €
13,78 €/kg
0,62 €
13,78 €/kg
Spar
negazirana naravna mineralna voda, dana, 1l+5%
Spar
dana1 L

negazirana naravna mineralna voda, dana, 1l

0,62 €0,59 €
0,62 €/L
0,62 €0,59 €
0,62 €/L
Spar
jogurt z dodatki, vanilja, milsani, 180g
Hofer
milsani180 g

jogurt z dodatki, vanilja, milsani, 180g

0,63 €
3,50 €/kg
0,63 €
3,50 €/kg
Hofer
jogurt z dodatki, banana, milsani, 180g
Hofer
milsani180 g

jogurt z dodatki, banana, milsani, 180g

0,63 €
3,50 €/kg
0,63 €
3,50 €/kg
Hofer
Nektar Fructal, junior, jagoda, jabolko, grozdje, TBA, 0,2 l
Tuš
fructal200 ml

Nektar Fructal, junior, jagoda, jabolko, grozdje, TBA, 0,2 l

0,63 €
3,15 €/L
0,63 €
3,15 €/L
Tuš
Vaniljev sladkor bourbon, Kotányi, 10 g+26%
Tuš
kotanyi10 g

Vaniljev sladkor bourbon, Kotányi, 10 g

0,63 €0,50 €
63,00 €/kg
0,63 €0,50 €
63,00 €/kg
Tuš
Lepinja Želvica, 120 g+29%
Tuš
PEKAR120 g

Lepinja Želvica, 120 g

0,63 €0,49 €
5,25 €/kg
0,63 €0,49 €
5,25 €/kg
Tuš
Negazirana Mineralna Voda Dana 1 L+7%
Tuš
dana1 L

Negazirana Mineralna Voda Dana 1 L

0,63 €0,59 €
0,63 €/L
0,63 €0,59 €
0,63 €/L
Tuš
Nektar Fructal, junior več vrst sadja, TBA, 0,2 l
Tuš
fructal200 ml

Nektar Fructal, junior več vrst sadja, TBA, 0,2 l

0,63 €
3,15 €/L
0,63 €
3,15 €/L
Tuš
Nektar Fructal, junior, breskev jabolko, TBA, 0,2 l
Tuš
fructal200 ml

Nektar Fructal, junior, breskev jabolko, TBA, 0,2 l

0,63 €
3,15 €/L
0,63 €
3,15 €/L
Tuš
Ribice Bobi 50 g
Tuš
bobi50 g

Ribice Bobi 50 g

0,63 €
12,60 €/kg
0,63 €
12,60 €/kg
Tuš
Izdolžena Rdeča Paprika+5%
Tuš

Izdolžena Rdeča Paprika

0,63 €0,60 €
0,63 €0,60 €
Tuš
Pokovka Yumis, ekspandirana, slana, 100 g
Tuš
LBZ SUBSTITUT100 g

Pokovka Yumis, ekspandirana, slana, 100 g

0,63 €
6,30 €/kg
0,63 €
6,30 €/kg
Tuš
Groba Morska Sol Droga 1 kg
Tuš
droga1 kg

Groba Morska Sol Droga 1 kg

0,63 €
0,63 €/kg
0,63 €
0,63 €/kg
Tuš
Črnilni vložki, modri, 6/1
Tuš
schneider6 kosov

Črnilni vložki, modri, 6/1

0,63 €
0,11 €/kos
0,63 €
0,11 €/kos
Tuš