primana
Pakiranje: 200 g
Cena na enoto: 5,25 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
perutnina ptuj
200 g
2,09 €
2,79 €
13,95 €/kg
1,95 €
9,75 €/kg
vici
9,58 €
9,59 €
47,95 €/kg
spar
4,49 €
5,99 €
29,95 €/kg
ave
1,79 €
1,43 €
7,15 €/kg
viciunai
4,29 €
21,45 €/kg
3,85 €
jomi
100 g
2,24 €
2,99 €
29,90 €/kg
2,39 €
3,19 €
31,90 €/kg
130 g
23,00 €/kg
s-budget
150 g
2,81 €
3,74 €
24,93 €/kg