spar
Pakiranje: 130 g
Cena na enoto: 23,00 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
jomi
100 g
2,24 €
2,99 €
29,90 €/kg
2,39 €
3,19 €
31,90 €/kg
150 g
2,04 €
2,72 €
18,13 €/kg
400 g
2,57 €
6,43 €/kg
mercator
130 g
2,69 €
3,39 €
26,08 €/kg
1 kg
15,99 €
15,99 €/kg
16,99 €
16,99 €/kg
1,99 €
1,94 €
4,85 €/kg
230 g
3,07 €
13,35 €/kg
200 g
4,49 €
5,99 €
29,95 €/kg
11,99 €
11,99 €/kg
23,00 €/kg