fattorie
Pakiranje: 125 g
Cena na enoto: 25,52 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
EKOLAT
125 g
0,98 €
7,84 €/kg
CHAMPIGNON
4,39 €
35,12 €/kg
mercator
0,39 €
0,55 €
4,40 €/kg
galbani
2,02 €
2,79 €
200 g
13,95 €/kg
1,95 €
MAESTRELLA
2,5 kg
22,99 €
9,20 €/kg
BEL-TRADE
150 g
2,39 €
15,93 €/kg
BIRAGHI
50 g
0,99 €
19,80 €/kg
TUŠ IZDELEK
1 kg
9,79 €
6,99 €
6,99 €/kg
zelene doline
14,49 €
14,49 €/kg
DIGIT
15,44 €
15,44 €/kg