TUŠ IZDELEK
Pakiranje: 1 kg
Cena na enoto: 6,99 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
zelene doline
1 kg
6,99 €
14,49 €
14,49 €/kg
140 g
1,39 €
1,55 €
11,07 €/kg
KGZ ŠKOFJA LOKA
15,59 €
15,59 €/kg
500 g
2,59 €
2,89 €
5,78 €/kg
180 g
0,55 €
3,06 €/kg
daily dairy
15,49 €
15,49 €/kg
2,99 €
5,98 €/kg
150 g
2,19 €
2,39 €
15,93 €/kg
18,99 €
18,99 €/kg
s-budget
4,15 €
8,29 €
8,29 €/kg
deliso
200 g
14,95 €/kg
400 g
3,34 €
2,30 €
5,75 €/kg