MAESTRELLA
Pakiranje: 2,5 kg
Cena na enoto: 9,20 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
s-budget
250 g
2,49 €
9,96 €/kg
1,95 €
1,86 €
7,44 €/kg
spar natur pur
125 g
1,19 €
1,25 €
10,00 €/kg
fattorie
2,69 €
21,52 €/kg
2,15 €
17,20 €/kg
zelene doline
3,79 €
15,16 €/kg
3,89 €
15,56 €/kg
2,65 €
milsani
700 g
4,22 €
4,19 €
5,99 €/kg
z bregov
500 g
4,89 €
9,78 €/kg
TUŠ IZDELEK
2,99 €
5,98 €/kg
150 g
2,19 €
2,39 €
15,93 €/kg