le gusto
Pakiranje: 680 g
Cena na enoto: 1,99 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
70 g
0,57 €
8,14 €/kg
mikado
820 g
3,39 €
4,13 €/kg
minute
160 g
1,39 €
8,69 €/kg
186 g
2,49 €
13,39 €/kg
njami
2,99 €
18,69 €/kg
natureta
540 g
3,99 €
3,63 €
6,72 €/kg
3,88 €
3,59 €
6,65 €/kg
4,19 €
3,35 €
6,20 €/kg
poli
95 g
0,97 €
1,29 €
13,58 €/kg
0,96 €
zvijezda
165 g
2,77 €
15,09 €/kg
2,15 €
2,69 €
16,30 €/kg